Par autoru

Kas?

Koko jeb Jānis Rubļevskis.
Hobijs un darbs: programmēšana.
Saziņa: e-pasts: janis@xit.lv, twiteris: @janisRublevskis, Feisgļuk.

Kāpēc?

Blogs tiek uzturēts jau kopš 2003.gada septembra. Tas ir izgājis vairākas iterācijas, kuru laikā vienmēr uzlaboju savu profesionalitātes līmeni, tāpēc nekad blogs nebūs (es ceru) uzstīvēts uz kaut kāda gatava endžīna - vienmēr kodēju pats.

Sākotnējā doma bija itin vienkārša - pamācīties programmēt webu. Galu galā testējos pats savā dārziņā, kamēr iemācījos ar to pelnīt arī naudu.

Paralēli blogs sāka palīdzēt attīstīt gan to, kā es māku izteikties, gan arī palīdzēja izbļaut sakrājušos sāpi plašajai pasaulei tieši acīs.

Kamēr es tā vienkārši rakstīju visu, kas ienāk prātā, cilvēki sāka mani lasīt. Mēģinājumi rakstīt kvalitatīvāk, interesantāk un, reizēm, arī drosmīgāk ne vienmēr sanāk, bet es (reizēm) cenšos.

Daudzie dzīves piespiestie pārbaudījumi saistībā ar blogu norūdīja un tagad esmu atklājies pasaulei - neslēpju ne seju, ne arī izcelsmi.

Plāni?

Plāni nav nekādi īpašie. Esmu jau apprecējies, man ir trīs dēli, suns un kaķis. Esmu pabeidzis skolu vairākas reizes un man ir patstāvīgs darbs, kurā man patīk strādāt.

Atliek vienīgi pilnveidot sevi, rūpēties par savu ģimeni un saņemties ik pa reizei šeit kaut ko ierakstīt.