Ziema prasa upurus

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 27. novembrī, 13:31 // #Datori // 4 komentāri 

Lai arī ziema man ir mīļākais gadalaiks un es vienkārši kaifoju, kad ir ļoti daudz sniega un tas nemitīgi krīt no debesīm uz zemi, tomēr šī situācija pavelk aiz sevīm vienu nepatīkamu faktu - šādiem tādiem procesiem un dzelžiem tas ne visai patīk...

Tā, piemēram, strādāju es un pamanīju, ka kaut kas ne visai iet ar tīklu... Domāju sākumā, ka FTP serveris kaut ko gļučī, bet nē. Piedāvāju paskatīties pāris minūšu mana getaway pingošanu.

Packets: Sent = 138, Received = 80, Lost = 58 (42% loss)
Tas ir normāli?

Komentāri

"getaway" mhh, normaals typo iemeties :D

Aha... Normāls... Bļe - tajā laikā kāreiz baigi strādāju... Gribēju vienu otru nošaut!

nu nesaki viss, šitais vēl ir tīri ciešami. :) man ir bijis tā, ka mājās ir virs 90% packet loss. Un, kad zvanu ISP, šamie noprasa "bet jums internets iet?". "jā, iet.". "nu tad jau viss kārtībā..". Atceros, kad Meža ielā strādāju, tur arī dažkārt bija ap 80% packet loss.

Ziema prasa upurus, bet tas ir to vērts, izvārtīties sniegā, norbaukt no kalna, ievērties strautā, sasalt ledū, dabūt feisā kalnu sniega, utt utt utt... :P

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.