Vilcienu Saraksts

Jānis Rubļevskis (koko) // 2016. gada 4. martā, 10:08 // #Datori // 11 komentāri 

Vilcienu saraksts

Kad oficiālā aplikācija nestrādā un gribās iemācīties ko jaunu, tad jāprogrammē pašam. Tagad es atkal redzu vilcienu atiešanas un pienākšanas laikus savā telefonā.

Ir sagadījies tā, ka Pasažieru Vilciena oficiālā aplikācija nestrādā uz jaunākā Android (6+), kas ir ļoti liela sāpe tieši man, jo Nexus tālruņiem operētājsistēmas atjauninājumi atnāk pirmajiem. Nav jau grūti pagaidīt, kad salabos, bet, ja pagājuši jau pieci mēneši (uz raksta tapšanas brīdi) kopš jaunākā android iznākšanas un nekas uz labo pusi nav noticis, tad ķēros klāt pats. Manam attaisnojumam - es viņiem pat vēstulīti uzrakstīju, uz kuru neviens pat nepacentās atbildēt.

Aplikācija ir ļoti vienkārša (vismaz pagaidām) un, manuprāt, savu tiešo uzdevumu pilda daudz labāk kā oficiālā, jo pie sava biežāk apskatītā vilcienu saraksta varu tikt ar vienu klikšķi. Arī favorītu var atvērt ar nieka diviem klikšķiem, kas, manuprāt, ir labāks UX. Jāatzīst, ka saraksta ievākšana gan reizēm varētu aizņemt nedaudz ilgāk nekā oficiālajai aplikācijai, jo man nav tiešā pieeja API, tāpēc katru reizi tiek parsēta attiecīgā maršruta web lapa, no kuras tad izņemu laukā vajadzīgās vērtības.

Esat laipni aicināti komentāros izteikt savu viedokli un, iespējams, arī ieteikumus, taču rēķinaties ar to, ka aplikācija ir par brīvu un attīstība nozīmē mana brīvā laika apēšanu, tāpēc nav jācer, ka uzlabojumi notiks ātri vai notiks vispār.

Ko es pats gribētu ieviest (tas gan tāds sapnis)

  • saraksta apskatīšanu arī nākamajām divām dienām (jo reizēm tak vajag);
  • iespēju konkrētam vilcienam uzlikt atgādinājumu (cilvēki mēdz tusēt un tad ir labi, ja telefons pabļauj, ka jāskrien uz vilcienu)
  • apmaksāt konkrēto maršrutu ar mobily, lai nav jālieto vēl viena aplikācija.

Protams, ja kāds jūtas ļoti pateicīgs, tad maijā varēsiet uzsaukt man aliņu (tagad vēl derības - nevar).

Novelkams te: Get it on Google Play

P.S. Thank you TeVe for icon.

Komentāri

Viss ir bumbās, gandrīz. Bet, skrollot caur visu sarakstu ir boring. Inputs ar type prediction ir stipri loģiskāks. Un uztaisi kešošanu datiem. Ja es minūtes laikā divas reizes apskatos vienu sarakstu, to nevajadzētu abas reizes vilkt no PV.LV

Ar sarakstu es biju domājis staciju sarakstu.

Diezgan loģiskas prasības, jā. Brīvākā brīdī sataisīšu. Vatbūt arī izdosies atrast api pieejas, lai nav tik liela bremze ar to lapas parsēšanu.

Aplikācija diezgan legit, gribētos zināt vai autors tādas ir taisījis arī iepriekš?

Piekrītu apkopojumam!

Vilciena saraksts ir ok...Bet nepatīkami ka LDZ ir ieskrūvējis neadekvātus ciparus par saviem pakalpojumiem!

Starpcitu, šī problēma, joprojām ir aktuāla! :D

Paldies par informāciju))))

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.