Velo + foto

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 7. jūlijā, 0:00 // #Dzīve // 6 komentāri 

JūrmalāVisi jau zin, ka daudzi blogotāji aizraujas ar velobraukšanu (it sevišķi vasarā) un fotografēšanu. Tāpat iznāca arī man.

Nu jau aizvakar IRCā ar CDC aļa Kirilu sarunājām, ka jāaizlaiž uz Jūrmalu ar velosipēdiem. Tā ir arī iegadījies, ka viņam tieši tāda pati fotokamera kā man - varēs pafocēt.

Kā nu tur bija, kā ne - aizlaiduši bijām līdz Dubultiem un Kirils man iemācīja diezgan daudz jauna, ko nezināju par savu aparātu - laikam tomēr manuālis un tutorāļi būtu jāpalasās, pirms kaut ko fotografē!

P.S. Augstāk redzamā bilde ir tikai samazināta - nekas cits ar viņu nav darīts!

Komentāri

Mjā, nu smuki, smuki. Es gan pēdējo reizi biju Jūrmalā ar velo, kad bija tāds bik vējaināks - ūdens bij aizpūsts līdz pat zilajām miskastēm ;)

man savukaart zilajaa tonii sanacaa pariis ljoti superiigas bildes. vajadzees nopubliceet. :)

Kirils: vajadzētu man ar tevi kādreiz satikties, un pamācīties no tevis šo to par fočiņu, jo pagaidām jūtu, ka šajā jomā vēl esmu lameris :)

Neaizraujos nedz ar fočēšanu, jo nav digitālais, nedz arī ar riteņbraukšanu, jo ritenis ir laukos, neesmu vedis uz Rīgu... :P

Man gan ir tik fočiks un tas pats remontā :/

Man gan ir tik fočiks un tas pats remontā :/

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.