Varbūt braukt uz D-Koreju

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 9. oktobrī, 10:52 // #Dzīve // 4 komentāri 

Kā ziņo Latviešu Laiks, tad Samsung meklē zinātnisko potenciālu Latvijā.

Kompānija "Samsung" ir uzsākusi konkursu Rīgas Tehniskās universitātes studentiem, par tiesībām studēt maģistratūrā divās prestižās Dienvidkorejas mācību iestādēs – Seulas valsts un SungKyunKwan universitātēs. Apmācības laikā (1.5 gadi) studentiem tiks piedāvāta dzīvesvieta, sociālās garantijas un stipendija. Nākamos divus gadus viņiem nāksies strādāt vienā no kompānijas ofisiem Dienvidkorejā, bet pēc tam būs iespēja atgriezties Latvijā vai pagarināt darba līgumu vēl uz diviem gadiem.
Ja man nedaudz vairāk patiktu tie cilvēki, kas tur dzīvo, tad varbūt arī tīri asu izjūtu radīšanas nolūkā četrus gadus varētu pačakarēties, bet, tā kā Latvijā ir vissmukākās meitenes (14.punkts), tad es palikšu vien te pat uz vietas. Varbūt kādam atšķiras gaume un grib pamēģināt?

Komentāri

Es izlasīju to mxz rakstiņu un secināju, ka esmu igaunis.

Piecarpus gadi. Ibo līgums nosaka, ka pēc 1.5 gada mācībām divus ir jānostrādā tur uz vietas, bet pēc tam vēl divus pēc izvēles - tur vai šeit ar Samsung saistītā kantorī.

Nja... Ja grib taisīt karjeru, tad var mēģināt, bet visā visumā tas reāli iesūkā kedu :D

Neesmu RTU students, varu tikai sapņot par tādu iespēju, mmm, Dienvidkoreja, mazās meitenītes, wīīiĪ :D

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.