Statistika (papildināts)

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 29. novembrī, 9:49 // #Datori // 21 komentāri 

Papildināts: Boo komentāros ielicis linku, kur var šo tēmu apspriest sīkāk... Cienīsim citu darbu, un teiksim, ko domājam, tieši sejā, nevis aiz muguras (bet cenšamies nevienu neapvainot!) ;) Tālāk spamojam http://stats.tunt.lv/zoom-disc.php?mainid=80

Kādu brīdi biju diezgan apmierināts ar saucamo stats.tunt.lv. Domājams, ka šodien no jamā atteikšos, jo saņēmu sekojošu vēstuli:

nobody.lv - koko lîko roku greizais kods

stats.TunT.lv pilnaas statistikas uzskaites laiks tuvojas beigaam - palikushas 2 dienas.

To vienmeer var pagarinaat nosuutot SMS uz LMT 9301060 vai Tele2 6000655 ar sekojoshu tekstu:

-------------------------

TUNT 172 koko

-------------------------

maksa par sho pakalpojumu ir nieka 0.35 Ls/meenesii

Paldies par atbalstu...

http://stats.TunT.lv

Kā var kaut ko tādu komercializēt?

Komentāri

sasodīts :(

bet es zināju, ka vaig atstāt lapā 2 statistikas :)

bļins google analytics pat bezmaksas. Un par viņiem. Liekas šodien pdsl lietotāji var gavilēt. Nav tās mūžīgās sekundes jāgaida kamēr konektējas un konektējas klāt googlem, bet galu galā nesakonektējas un lapa ielādējas nepilnā minūtē. :)

a varbūt tam ir kāda gaišā puse? nu varbū tas, ka tiem, kam tā statistika nav tik nozīmīga viņi pazudīs.. un paliks tikai tie... :) hmm

Nu itkā jau tādu niecīgu statistiku no viņiem joprojām varēs dabūt, bet izvērstu nē laikam!

vot! es arī biju šokā par šito! tagad man varbūt nāksies pāriet uz citu skaitītāju, bet vecie dati pazudīs! :(

Nelietīgs smaids manu seju rotā, jo es taču zināju, ka tā būs, nekad nevajag izmantot statistiku, kura ir laba, jo vienu dienu viņa var palikt slikta jeb ņemiet sliktu statistiku un esiet droši viņa tāda arī paliks...

enter, nelietis tu tāds! kāpēc klusēji? bet vispār arī slikta statistika var palikt laba un ko tad? Ja vislaik uzskatīju tunt par savas lapas labo statistiku tad tagad tā sauksies counter statistika vot tā! muļķīgi.

un google anal` lāsts ir atpakaļ :( pāragri sāku gavilēt.

Tas tikai nozīmē daudzu blogu nelasīšanu.

Es tur tik nesen pieregojos, ja man ar tāds meils atnāks, īpaši neskumšu :)

Lai gan manā lapā ir 3 dažādas statistikas sistēmas stats.tunt.lv bija daudz pārāka par abiem pārējam. Nu tagad laikam jādomā par atteikšanos. Varbūt nobombardējam viņus ar lūgumiem blogiem nelikt maksāt šo summu? Tiešām žēl... Ja nekas nemainīsies pāriešu uz st.23.lv.

nu īstenībā stats.23.lv man ar tīri lab' patīk...nāksies laikam atkal dzīvoties tik uz viņa

Iesaku stat.23.lv arī labs, bet nu šiem sagribējies naudu nopelnīt...

Nevar jau neko sliktu teikt. Tunt-puikas saprata, ka nupat ir labi daudz cilvēki piereģistrējušies un daļa no viņiem arī maksās tos 35 santīmus mēnesī. Varbūt ļoti mazs procents. Bet pietiek 100 cilvēkiem maksāt, lai veidotājam būtu lieki 35Ls mēnesī ko aliņos notriept. Nu labi, hostinga izdevumiem. Negribi, nelieto - tā tas saucās. :) Man gan vel tāda ziņa nav atnākusi, bet būs jau tad vien jāņem ārā tas skaitīklis. Pirms tam labu laiku dzīvojos vispār bez skaitīkļa, tad ieliku TunTu. Googles counteri arī jāmauc ārā, nu i nah vispār šamos. Savām vajadzībām var visu pie sevis logot tak.

aber varbūt maksāt liks tikai tiem, kam apmeklējums pārāk mazs? es esmu veiksmīgi pirmajā 50-niekā :P

es no taa jau sen atteicos. paliku pie hackeru un googles

nu google jau nenormāli spēcīga tā lieta uztaisīta, pats arī tagad izmantoju.

Nu nez... stats.23.lv noslogojums arī nebūtu īpaši vēlams ;) Tas tā - dažu iemeslu dēļ, bet rādās, ka man tuntu vietā šams parādīsies!

MIB - vari nelielīties - kad man pienāks ziedu laiki, tad es arī gavilēšu! :D

Jau divus gadus es moku savu serveri ar to statistiku, neguļu naktīm, domājot par to kā padarīt to labāku, ātrāku utml.

Kad paprasu smieklīgus 0.35Ls par šīm pūlēm atbalstam (no kuriem man reāli paliek ap 7s - un arī tad, ja savācas gana daudz smsu) tauta saak zākāt :)

Paldies par atbalstu :) un galdauts celiņš...

Boo, godu un cieņu par rūpēm un pūlēm. Vajag tomēr saprast, ka cilvēkus pieradini un ja pēkšņi par pierasto prasa naudu, tad ir kā ir. Kā būtu, ja teiksim eclub.lv paprasītu no katra jūzera tos 35 santīmus? Uzskatu, ka ja palaiž pa brīvu, tad ir jābūt pa brīvu.

Krish - otra alternatiiva bija vienkaarshi piegriezt publisko dalju...

Boo neviens jau nesaka, ka slikti kaut kas, bet to ieviešanu varēja kaut kā pakāpeniskāk... Nu paskatīsies, kuri stati tieši man apgriezīsies un tad redzēs ko ar to counteri darīt, bet tā nu ir sanācis, ka cilvēkiem parasti patīk haļavnais produkts... Kaut vai par piemēru, draugiem.lv, es statistiku par cilvēkiem nepasūtu vispār, toties man ir fotoalbūms, kura lietošanas laiks neekspirējas! Ideja tāda, ka par gaisu maksāt man nepatīk (šajā gadījumā par gaisu uzskatu nieka 1 mēnesi)... Ja tas būtu piedāvāts vismaz uz gadu, tad var gadīties, ka pat pa latu sms aizsūtītu, bet mēnesis ir pārāk maz!

Man ar šodien tāda pati vēstule atnāca :D

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.