Šodien sajutu

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 5. novembrī, 8:25 // #Dzīve // 7 komentāri 

Paskatījos šorīt ārā pa logu (aptuveni 6:53) uz kaimiņu pagalma pusi, kur ir bruģēts laukumiņš. Secināju, ka ir diezgan gaišs, lai arī debesīs vēl redzams mēness un zvaigznes. Bruģītis kaimiņiem izskatījās itin sauss, tāpēc nolēmu ceļu līdz darbam mērot ar velosipēdu, bet tālāk uz skolu tad nu kājām.

Un tad es to sajutu... Braucu pa ceļu un sapratu, ka bikšu stars atlocīts nedaudz par augstu. Neviļus pamanīju to, ka rajonā starp kāju īkšķiem vietas ir palicis daudz vairāk kā tas ir parasti. Sajutu vēsu gaisu sejā un baltu sarmu uz zemes. Darbā ienākot, paskatījos spogulī un pamanīju, ka bārda ir nosarmojusi...

Un tad es sapratu - ziema ir jau pavisam tuvu. Pēdējais laiks iegādāties sniega dēli, lamatas un zābakus. Pēdējais laiks sākt priecāties par to, ka rudens ar savu drūmumu un depresijām atkāpjas.

P.S. Neliels aplauziens šodien ar skolu - Rusakovam tak komandējums. Es tomēr biju tur jau 8:10. Nu nekas, vismaz ar Saņu paēdām kārtīgas brokastis (viņai vēl lielāks aplauziens :D) un tagad esmu jau darbā!

Komentāri

Sejas apledojums (giggle)

atsaldētie maniaki.. :P (mani šorīt, pa čakeni brienot, sašokēja čalis ar moci bez ķiveres, mīt ar riču varētu būt ~tas pats)

korkji, nav nemaz tik traki! Tas pats, kas ar slēpēm braukt ;)

Es šorīt ienīdu savu tramvaja šoferi. Man līdz darbam jābrauc pāris pieturas, viena pietura atrodas pie luksafora. Viņš (-a) turēja visas tramvaja durvis vaļā kamēr dega sarkanais.

Eh, Mambiņ, jūtu tev līdzi, taču atzīšos, ka sabiedrisko vispār ienīstu kā sugu!

Ģerbties vajag siltāk. Sabiedriskais transports ir baigi labā lieta, protams, sabiedrība ir tāda kā ir, bieži vien jāstāv kājās man, a ko padarīsi, ja kāds jauns celtnieks ir no rīta neizgulējies un grib pasēdēt. Lai tak sēž, par to jau ļauns prāts nav jātur. Kā arī, nesaprotu , nesaprotu es jūs, tādi baigi neapmierinātie...

Es arī ieberzos ar Rusakovu. Tieši viņa dēļ braucu uz skolu.

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.