Slipstream [2005]

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 19. aprīlī, 21:49 // #Filmas // 9 komentāri 

Fice jau par daudzreiz aprunāto tēmu - par laiku.

imdb. Nu kā jau imdb - pasaka viedokli... Šoreiz tas ir diezgan slikts, bet varbūt tikai tāpēc, ka cilvēkiem ir apriebies?

Ja neinteresē, tad neinteresē, bet ja interesē manas domas, tad lasies tālāk.

Vai tu gribētu, lai tu nekad nezaudē mīļo, lai nauda nekad nebeidzas, lai atvaļinājums nekad nebeidzas? Vai gribi, lai nekad nevajag domāt par pagātni vai nākotni? Lai paliek tikai tagad?

He he - es gribētu :) Tāpēc jau filma ir par kaut ko līdzīgu laika mašīnai, ar kuru, itkā varot, pavirzīt laiku tikai 10 minūtes atpakaļ, bet varbūt tā nemaz nav? Un vispār - var izmainīt savu dzīvi vai nē? Var nomirt un dzīvot tālāk, pat nezinot to, ka biji miris?

Nu re - daudz jautājumu rodas, filmu skatoties, laigan mākslinieciskais izpildījums ir ne visai, bet nevis aktieru vainas dēļ. Aktieri tēlojuši ideāli, taču vietām scenārijs pieklibo - so derētu šamo pielabot, bet mēs tak nevaram pagriezt laiku atpakaļ un tikt pie tā memuāra pirms sāk filmēt! :) Tāpēc būs jāsamierinās....

Bet varbūt tomēr mēs to varam?

Komentāri

Tā arī no tevis nesapratu, vai ir vai nav vērts to filmu skatīties???

Jo man tomēr ir atšķirība, vai es novelku to filmu pa veselu dienu un nav vērts skatīties... Man tomēr nav tik ātrs nets kā Tev! :P

Buutiibaa, ja tev patiik zinaatniskaa fantastika, tad ir veerts skatiities... Fice ir nedaudz savaadaaka kaa Taurinja efekts vai tamliidziigas!

Esmu ieintrigjeets!

ooo - Leims vellcome back :)

Ieinteresēji mani - noskatīšos

Filmas, filmas, es laikam tikai seriālus un multenes skatos, bet filma izklausās ok, varbūt pat ir vērts noskatīties...

un ko koko saka par Emira Kusturicas filmām?

Hmm - es režisorus nezinu :/

tas tjip tas serbu [ja nemaldos] režisors, kas ir uzņēmis tādas filmas kā "Life is a miracle", "Black cat, white cat"...principā iesaku noskatīties...

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.