Sievietes...

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 29. augustā, 14:22 // #Dzīve // 6 komentāri 

Piezvanīja mamma un saka:

Man pazuda tā rindiņa no Exeļa ar visām tām iespējām. Ko man darīt, lai dabūtu atpakaļ. Un man vajadzīga tā ikoniņa, kur ir ar restītēm un var apvienot šūniņas.
Uzreiz sapratu, ka būs grūti...

Stāstīju kā tikt pie toolbāriem un uzlikt katru atsevišķi utt, bet viņas restotās ikoniņas tur neesot... Beigu beigās piespiedu ielīst Customize sadaļā un pateicu, ko apmēram darīt... Tad viņa fiksi atvadījās, jo bija norunājus jau 7 minūtes, a okartei jau kredīts beidzās...

Vardu derēt, ka viņa neatrada Merge Cells ikoniņu. Un ar Format/Cells... dialoglogu es tiešām viņai nebūtu iestāstījis kā jārīkojas, jo pats tur maz vairs atceros, tā kā pēdējos 6 mēnešus lietoju tikai OpenOffice.org produkciju!

Komentāri

Sievietēm loģika savādāka :)

Man bija līdzīgi ar muterīti, kad viņa sāka tikko Wordu čakarēt... :)

Zvanīja un prasīja, kā failu flopija saglabāt u.t.t. :)

Vispār sievietes pie PC nevar laist! Cik es esmu saskāries ar to, tad 80% gadījumu, ja jūzeris ir ne tik advancēts, tad PC tiek sačakarēts vairāk no sieviešu dzimuma līkajām rokām!

Aha - viņām ir talants, kaut gan, ja uzliec limitētu kontu, tad tīri ok viņas tur ņemās, tomēr jāatzist, ka reizēm arī ar limitētu, viņas šo to nograuj :/

sievietes it sevišķi mammas pie datora ir katastrofa un galvassāpes viņu dēliem kas kaut ko no datoriem jēdz

Labi, ka mamma man tādos jautājumos nezvana :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.