Programmētāji

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 19. februārī, 18:48 // #Dzīve // 5 komentāri 

Lasīju šodien grāmatu par MDA un UML. Pie kodēšanas evolūcijas atradu vienu citātu par programmētājiem... Man iepatikās.

[..] Sometimes, programmers had to look at other programmers` code. They did not like it. Each programmer quickly realized that all the other programmers needed psychological help. Their code was perverse and clearly the result of a diseased mind.
Nezinu vai pārmest kādam vai nē, bet esmu pārliecināts, ka reizēm kodējot aiziet tā cieti, ka tiešām bez jokiem komentāros vai funkciju un mainīgo nosaukumos iztikt ir pagrūti ;)

Komentāri

Ir vērts palasīt kādu veco projektu kodu. Pats esmu par sevi brīnījies ;)

Oh, come on.

"SELECT * FROM `sex` WHERE NOT `parent`" ir tikai viena no manām daudzajām pērlēm (acutal code still very much in use). :)

vispār jau man ir diezgan negatīva attieksme pret šitiem "jociņiem", profesionālā kvalitatīvā kodā tiem nav vietas. Un ja gadās tādus redzēt, tad neko labu par autoru nevaru padomāt.

.. Bet tad atkal, šodien pētīju vienu logfailu, kuru ģenerējis manis labots kods, un nevaru nobrīnīties:

19:46:17,681 [http-8443-Processor24] we have lost our intelligence. I repeat, we...

Ha ha :D

Nu tā jau tas parasti ir.. Es cenšos pamatā rakstīt daudz maz pašsaprotamu kodu un vietās, kur ir kaut kas sarežģītāks vai prasa paskaidrojumus, tā biku arī piekomentēju... Sviesti sāk rasties tikai galīga beša apstākļos!

cu: Tas nav joks. "sex" ir "sections" saīsināta forma, un "parent" būtu jābūt pašsaprotamam.

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.