Problēma

Jānis Rubļevskis (koko) // 2003. gada 31. decembrī, 22:00 // #Spams // 7 komentāri 

Bieži vien gadās tā, ka naktī Vecrīgā nav kur aiziet un .... kaut ko izdarīt.. Teiksim paurinēt gribās, bet naudu maksāt negribās un nevienā bārā tevi nelaiž...

Neuztraucies, draugs, pretī Operai, pāri upītei, pie tiltiņa var nočāpot un visu izdarīt un neviens neredzēs... Tikai uzmanies - tur ir vīteņi, var aizķerties un pakrist - es tā arī izdarīju :)

Komentāri

ej guleet! izguli dzeerumu, vecaa piepe!

pati tāda :))

:))) es ar pagājšgad novembrī(ja pareizi atceros 4(nu moš nē)) makten alkoholiskā stāvoklī iekritu daugavā, tad biju viss slapjš, mani divi biedri vienkārši pārsmējās līdz nāvei, tad mēs skrējām uz maximu, tur pirkām drēbes, botas pa 2,50 un vēl sieviešu bikses laikam pa 3 Ls, tad jaku man aizdeva un tāds diezgan dīvaini ģērbies busā braucu uz mājām :)

ak dies! labi ka vīteņi neaptīnās tev ap kaklu.. ;)

Koko, atceries, kā iezīmējām Doma baznīcas pamatus? :))))

Kas tik nav sadarīts, kad spiediens kāpj.

Man reāli patika Despačo stāsts... :))))))

Mm Tikai nemēģiniet to darīt Operas pusē! Divi zināmi paziņas ar apmēram 1 nedēļas intervālu neizmērīja leņķi un iepeldēja ar galvu pa priekšu akmeņainā kanālā :)

Nu mēs ar FaLcoN tak bijām skaidrā :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.