Paziņojums ātro kredītu promoteriem

Jānis Rubļevskis (koko) // 2014. gada 15. jūlijā, 12:16 // #Spams // 9 komentāri 

Jāsaka, ka man dikti glaimo tas, ka, pat tad, ja es ilglaicīgi nerakstu, jūs komentējat arī manus vecos rakstus. Man patiess prieks par tiem, kas to dara tiešām intereses vadīti.

Tagad visiem tiem, kas raksta nevajadzīgus postus stilā "jā, šī lieta ir forša" tikai tāpēc, lai linkā atstātu adresīti uz savu sūdlapiņu, kas reklamē ātros kredītus, tad turpmāk varat nomierināties - jūsu linkam klāt ir "rel" atribūts ar vērtību "nofollow" - roboti to sapratīs un jūsu lapiņu neindeksēs.

P.S. Un sen jau nav vērts caur manu lapu kaut ko promotēt - mans google ranks ir apaļa nulle!

Komentāri

Ha ha. Kā reiz par to gribēju pastāstīt. Man arī šamie ir uzmākušies. Wordpress vēl ir tāda forša lieta, ka var spameriem linkus publiski noņemt nost, tad paliek tikai komentārs. Savāc pietiekamu skaitu ar domenu vārdiem un varēs izsecināt, cik personu aiz tā visa slēpjas. Pieļauju, ka ne vairāk par diviem-trim cilvēkiem.

Vienu brīdi bija ok, bet nu tie bezpersoniskie komentāri sāka kretinēt :D

No_folow tāpat nones 30 % vērtības :D

nevar nonest vērtību no tā, kam nav vērtības :P

jā bet ja ir interesants raksts, tad jau arī izlasa un komentē pa tēmu! Tā kā nav jau tik traki un kaut kā jau tā maizīte ir jānopelna!

jā, šī lieta ir forša :D :D couldn't resist..

albert, nu paskatīsies, cik daudz pie tevis atnāks no šī linka? :D

Jāni, Tev nav taisnība par to, ka tiem parazītiem nebūs jēga no linkiem, arī nofollow links dod vērtību. Lai gan tas ir mītiem apvīts, daudzi eksperti raksta, ka nofollow linki dod kopējo svaru. Smieklīgi, ka daži nūģi te tomēr iebāza savas ātro kredītu parazītu lapas, kas saucās "sargidabu" un "albertspub", lai gan reklamē augļotājus. Alberts un tas otrs jefiņš ir no nabagmājas, ja nevar savu resursu pacelt citos veidos. Jācer, ka blogeri kļūs advancētāki un spēs filtrēt šos nīkulīgos spamerus. Starp citu, spicākie spameri ir dabūjuši sev pērkamo dibenu NICā un regulāri pērk tonnām atlasīto domēnu, kuriem nupat beidzies lietošanas termiņš. Tāda nu mums tā pseido biznesa vide.

Nav tā, ka nemāk filtrēt (vismaz es māku), bet nav bijusi tāda mega motivācija... Laikam vajadzēs uztaisīt bleklisti linkiem... Kaut kad :D

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.