Pasniedzējs

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 24. aprīlī, 20:29 // #Dzīve // 17 komentāri 

Nu tā - sestdien novadīju savā mūžā pirmo lekciju. Tā teikt tagad esmu tāds papusei pasniedzējs:) Mācu studentiem kā apieties ar Autodesk izstrādāto rasēšanas programmu AutoCAD rasēšanas programmu...

Teiksim tā - ir tīri ok. Nu nākamreiz būs vēl labāk - pirmā reize vienmēr tā grūtākā, bet izskatījās, ka studentiņi ir tīri apķērīgi un apmēram mani saprata :) Pie tam tur dažas tādas studentītes, ka prieks stāstīt :) Pie tam tas audzē arī pašapziņu, jo 3h tavā monologā klausās diezgan padaudz cilvēku un klusē :) Tikai rīkle neželīgi izkalst :/

P.S. Studenti ir enerģētiskie vampīri. Viņi man visu enerģiju izsūca - vakarā tad jau pēc apmēram 4 litriem tumšā alus man pekas bija augšā :/ Nu nekas - ar laiku būs arī treniņš :)

Komentāri

hmzz..

izstrādāto rasēšanas programmu AutoCAD rasēšanas programmu...

Daudz pazīstamu tagad par skolotājiem vai ko tamlīdzīgu palikuši, tas tāds bara instinkts vai kāda mode tagad?:)))

Suminām! :) pirmā reize ir tā smagākā.. un vēl paaris nākamās moš tādas pasmagas. bet tad aiziet. un mute kalst vienmēr saakumā, jau baigi kārtīgi mēģini stāstīt, bez apstājas. tak ikdienā tu arī daudz runā, ne? un mute nekalst, vai ne? tad lūk - lasot lekciju, ievelc droši elpu ik pa brīdim, iepauzē uz mazu brītiņu. no tā jau studentu uzmanība nemazināsies.

hehe - nu es minerālīti līdzi ņemu :))

Index: nja - man stils klibo :)

Nofočē savus audzēkņus, tai skaitā tās studentītes!

Da nu - pēc kā tas izskatīsies? Es vienk varētu šamām iedot savu mobu un pateikt, ja jau viņām kaut kas nesanāk (jebkurā jomā), tad, lai zvana :)

Nu ja man būs autocad problēmas es zināšu pie kā griezties ;)

Oho...! :D Apsveicu ar jauno amatu! :]

Mmm, man, piemēram, nav ne jausmas, kas tas AutoCAD tāds ir, man ar vajadzētu pie Koko pamācīties.... ;))

Labi, ka tev studentiem jāvada, bet ja būtu skolnieki, tā viss nerunātu, mēs esam neciešami...

Tu varbuut staasti arii par 3d autocadaa? Labpraat pakalusiitos;)

Shitaas dzeltenaas kraasas nepavelk...

Nē nu par 3D es tā ļoti minimālu ieskatu sniegšu - so to visu tu jau zini :)

Yooo! Paklau cik tad maksā vienam purnam Autocad kursi? Un kautkāds sertifikāts beigās arī ir? Pašmācībā jau to progu apgūt varētu, ja būtu vajadzība un gribēšana:)) Bet ja samaksā par kursiem, tad nu lai naudu vējā neizmestu, ir jāmācās ofic. Iemet infu, kad un pa cik, varbūt varētu pa vasaru pie tevis studentos pieteikties, gribās profesiju pamainīt:))

Nu tur ar tiem kursiem ir tā, ka var mācīties (pagaidām) tikai RTU studentni... Nu un tālāk tā ideja ir peremudrenna un to es dzīvajā varētu varbūt izstāstīt :)

Nu ja kas ta, tad es vismaz vēl skaitos RTU students - tikai akadēmiskajā:)) Bet domās un alus dzeršanas priekos esmu ar jums biedri studentiņi:))

Koko, tās studentītes pēc tam atzīmītes ar gribēs labas dabūt .... nu Tu jau zini,kā likt viņām tās nopelnīt ...:D

Nja - zinu gan... Likšu, lai uzrasē manu daiktu. Es, protams, viņām to daiktu ļaušu rūpīgi izpētīt, lai zin, ko zīmēt :)

ne tikai izpētīt ....bet arī nobaudīt ... :D

Izvirtulis :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.