Par muzičku

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 1. jūnijā, 7:02 // #Datori // 6 komentāri 

Jau ir bieži stāstīts, ka ir tāds portāls Last FM, kur vāc informāciju par mūziku, ko tu klausies! Varbūt ne visi zin, bet tur ir pieejams arī speciāls pleijeris, ar kura palīdzību internetā var klausīties specifisku radio (var sastādīt tādu staciju, kāda tev pašam labāk tīk... Pleijeri visām sistēmām var novielkt šite.

Tiem, kam nepatīk trance, iesaku tālāk nelasīt... Tiem, kam patīk - iesaku pamēģināt sastādīt radio, izmantojot atslegvārdu rank 1... Ideāls transiņš... Vienīgā nepilnība ir tā, ka nezin kādu iemeslu dēļ, pie jebkura trance stila radio šis pleijeris arī izvēlās tādu grupu kā Fire & Ice... Nu nežēlīgi tizlas dziesmas, bet tās parādās stundā labi ja kādu vienu reizi, pie tam var jau arī nobanot un tad vispār nerādīsies :)

Komentāri

tev te problemas ar komentaru iemontesanu :/

Tiri piri 'tagad vajadzētu iet', ja tev apastrofi nepatika :D

nez ka ar apostrofiem, bet man te meta lauka SQL sintakses errorus.. :/ Nu karoch gribeju pateikt, ka ari Armina van Buurena ASOTi (A state Of Trance miksi) ir dikti feini..Un jaa, paklausies ari ko no Above and Beyond :)

es jau sen viņam teicu, ka problēma ar apostrofiem, bet kā nelaboja, tā nelaboja :)

http://www.di.fm/

plash elektronikas stilu spektrs; 24/7; bezmaksas; paarsvaraa mixeets

iesaku

di.fm ir labs.

pandora.com imo labāk atrod līdzīgās dziesmas. '

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.