Nedaudz par darbu

Jānis Rubļevskis (koko) // 2003. gada 31. decembrī, 22:00 // #Spams // 10 komentāri 

Ir tāda lieta kā javaskripts. Lai arī daudzi uzskata, ka vajag mēģināt visu, ko var - uztaisīt iekš php vai arī vēl kaut kur citur, taču vietām bez JS neiztikt.

Es, piemēram, nezinu nevienu funkciju, kas onlainā pārveidotu uzreiz kaut vai tekstarea tekstu, ne pārlādējot lapu, kā tas ir ar translita konvertoru, kuru jūs lietojat, komentējot rakstu... tad nu nejaushām ienācās neliels skriptelis, kurš jautrojas sakarā ar šito pašu :) Nu mēģiniet :))

Šiten var to redzēt

Te pat ielikt neizdevās, jo nepatīk neskāpēc viņam no maiesķūela ņemt kodu laukā!!!

Komentāri

he, he :)

he hē :))

Man ļoDim bytes() As Bytetru dienu es gribētu viņam pienest kafiju pie gultas, katru vakaru kājas nomazgātu... Es pat nevaru izteikt,Dim bytes() As ByteDim bytes() As ByteDim bytes() As ByteDim bytes() As ByteDim bytes() As ByteDim bytes() As ByteDim bytes() As ByteDim bytes() As ByteDim bytes() As Byte

Kas tev izdevās?

Nu cilvēkam izdevās copy&paste tekstu ielikt komentārā, pie tam ar murgainiem modificējumiem :) Lai takš papriecājas :)

Koko,tu tomeer esi palicis par koko... :)))

Man ļoti patīk koko! Viņš ir vislabākais, visforšākais, visskaistākais, vismīļākais nu vienkārši vis, vis, visssssss!!! Es viņu mīlu tādu, kāds viņš ir... Katru dienu es gribētu viņam pienest kafiju pie gultas, katru vakaru kājas nomazgātu... Es pat nevaru izteikt, kā es viņu mīlu

nu i kāda problēma kopī peist bez gļukiem uztaisīt?

2mc: sen jau :))

tas par sviestu: if (texte(f.area) == false) {return false;} ?

kāpē nevarēji vienkārši return texte(f.area); ?

nez... es vispār iekš JS esmu lāme :)) Tjipa sintaksi nezinu :)) Ja ko varu uzrakstīt, tad tikai bāzējoties uz vispārējām programmēšanas zināšanām :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.