Mūzikas atskaņotāji datorā

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 11. aprīlī, 20:34 // #Datori // 10 komentāri 

Daudzi raksta par visādiem brīnumiem, kas atrodami internetā un ko ir vērts lietot. Sāksim ar to, ka uz Windows kastēm es visu laiku kā pamatatskaņotāju mūzikai vienmēr esmu izmantojies Winamp. Lai arī daudzi uzskata, ka FooBar vai ITunes ir labāki, es joprojām uzskatu, ka Winamp 5.x ar savu 2.x klasisko skinu ir pietiekami mazrijīgs un tajā pašā laikā ar nenormāli daudz iespējām.

Kopš esmu pārgājis uz *nix bāzētajām sistēmām (linux pārsvarā Gentoo vai bsd - FreeBSD), kur kā grafisko vidi lietoju KDE, esmu iepazinis Amarok, kas ir ļoti mūzdienīgs un ar iespējām pārbagāts pleijeris, kura vislabākā fīča ir dinamiskā mūzikas listes izveidošana, kuru tas ģenerē, pamatojoties uz laika gaitā apkopoto konkrētā lietotāja mūzikas gaumi. Nu un tagad vēl viena kruta fīča - uzklikšķinam pleilistē ar labo peles klikšķi uz dajebkuras dziesmas un izvēlamies Stop playing after track... Uz nakti - nu vienkārši ideāli!

Komentāri

Ja esi pieradis pie Winam, iesaku pingvīnā lietot XMMS (tas pats Winamps vien ir...)

Zem wina līdzīga fīča ir iTunes un MediaMonkey, par citiem nezinu. Taču foobar2000 gan rockz uz nebēdu.

He he... Viestarts, to arī lietoju, kamēr Amarok neatradu... Kopš tā laika win arī nemas tā neesmu lietojis...

mūzdienīgs? :)

Es joprojām pieturos pie winamp - nav sūdzību! Slinkums mēģināt kaut ko citu...

fb2k ir tāda forša lietiņa kā ērti pašrocīgi pielāgojams dizains ar Colums UI. Galarezultātā sanāk īsti mākslas darbi.

Nja.. tm, ja būtu mūsdienīgs, tad kodētu pats :) Vispār - amarok sourci var paņemt, nedaudz pārtaisīt i-face un nosaukt par savējo :)

foobar2000 uz win, uz Linux vēl ideālo atskaņotāju neesmu atradis, jāizmēģina vēl daži, bet pagaidām pieturos pie last.fm radio, kurš ar ubuntu sadzīvo ideāli un nebremzē kā uz windows.

you have sql error on single quote.

netīk vairs otrreiz gari rakstīt - nix: xmms, amarok, win: winamp (ar pašrakstītu/modificētu jump to file pluginu - perfomance).

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.