Mean girls.. [2004]

Jānis Rubļevskis (koko) // 2003. gada 31. decembrī, 22:00 // #Spams // 22 komentāri 

Vai nav skaista? Un acis? Hmm... bez maz vai mana sapņu sieviete :)

Jā Lindsay Lohan - apburošā aktrise, kas dzimusi 1986.gada 2.jūlijā iekš Ņew Jorkas :) Neliela auguma, skaista, astoņpadsmitgadīga sieviete spēlē filmā Mean girls galveno lomu!

Problēma: nu uzpūsts no mušas zilonis... Parastā jauniešu filmās apstrādātā tēma - skola, mīlestība, savstarpējās attiecības un neattiecības... Sižets visiem tik ļoti pazīstams un paredzams, tomēr tā ir komēdija - tātad domāt ir liegts - jāatpūšas.

Lindsay Lohan mums jau visiem ir pazīstama no filmāma: Parent Trap, kur šamā tēloja divas meitenītes uzreiz (toreiz tāda maza, ar vasarsraibumiem nosēta meitenīte), tad ievērojamākā filma bija Freaky Friday, kur meita ar māti bija pamainījusies ar miesām, tb prāti bija ielīduši nepareizajos ķermeņos - nu šamējā ficē Lindiņa jau lika sev pievērst manas acis daudz vairāk...

Nu vēl viņai ir bijušas dažas fices, kā arī pašlaik top vēl sešas filmas - aktrise jauna - karjera priekšā :)

Eh - nu bet par fici:

Atbrauc Keitija ar saviem senčiem no āfrikas... Visu dzīvi meitene mācījusies tikai mājās, bet ir ļoti gudra... Un nu viņu iemet lielpilsētas skolā kopā ar citiem (tur gan teikts studentiem, bet nu...) skolniekiem... Parastā problēma - jāiehavo jauni draugi :)

Nu iepazinās ar parastiem ļautiņiem... Tad ar neparastākiem... Tad sākās intrigas, pārdzīvojumi... Puisis... Ehh.. Nu kā jau parasti... Un to visu caurstrāvo brīžiem labās, reizēm sliktāks humors, bet nu sievietes savāktas ficē diezgan skaistas :)

Filmu noskatīsieties paši, bet es tuvāk aprakstīs aktrises:) Hmmm... Apaļumus parādīt paspēja nu lielākā daļa skaistāko aktrišu... Prieks bija aci "piesiet":) Vienu brīdi galvenā varone gan bija dikti skery, bet nu to deva tikai lieki pieliktie zobi, ko arī ieraudzīsiet, ja vēl neesat redzējuši...

Kad mājā bija tusiņš - viņai bija nu tāda kleita, kura, Keitijai (Lindsay Lohan) aktīvi kustoties, lika saprast, ka nu ir uz ko skatīties :) Tāpat arī bija vērts paskatīties uz pārējo kājiņām utt... Tiesa gan dīvaini, ka parasti filmās pašu smukāko attēlo kā ļoti gudru (smukākā ir tīri neobjektīvs vērtējums no manas puses), bet nu pārējās smukulītes ir pataisītas par pilnīgām aitām - nu dzīvē tā nemaz nav... Es vismaz tā ceru:)

Eh... laikam aizrāvos, bet nu nevarat jūs noliegt, ka Lindiņas acis un smaids ir neatvairāmi :))

P.S. - bilde tika apstrādāta by ©koko, using GIMP.

Komentāri

Smuka, jau smuka, tik baigi nogrimmēta. Tai bildē izskatās, ka, ja ar nagu pavilktu, paliktu puscentimetru bieza kosmētikas kārta ;)

Njā, gaume Tev laba, Koko! :)

Un šitais meitēns tiešām paaudzies un iekaro pasauli! :)

mjaa.. a visi taadi naktsputni, ka nu tjip dienas nebuutu.. :P

tā tā.. vēlviens zaķis, ko uz desktopa uzlikt ;>

Nu tur grimma nav... Me biku vienk pietušēja viņas vasaras raibumus :))

Nekad neesmu izpratis cilvēku vēlmi kādā veidā apbrīnot vai godināt vai vienkārši labi izteikties par pasaulē slavenu/redzētu cilvēku ārējo izskatu. Manuprāt pastāv reāli cilvēki, tie kurus mēs sastopam ikdienā, a pārējie lai dzīvo savā Amērikā, Austrālijā, vai Gvatemalā, kāda nozīme par viņiem runāt, ja viņi neko savā dzīvē nav labu izdarījuši, tb nav veikuši nevienu ieguldījumu sabiedrības attīstībā, viss ko viņi dari ir rāda savas nogrimmētās fizionomijas attēlu ierakstīšanas aparātu objektīviem.

koko, Tev ir reāls STO!!! To pilnīgi var izjust, lasot raxtinju .... :)

NU zupiņ - tas, ka es apbrīnoju kādu skaistu sievieti nav nekas slikts... Un tikai nesaki, ka tu baigi ieguldi sabiedrības labā!!! Viņa vismaz spēj priecēt manas acis :))

Mc: nu bļin - es jau domā, ka vajadzētu aizšaut uz ameriku pie šamās :)) (/me rēc).. Man jau ar latviešu zeltenēm ir par mazs :) BTW - STO ir hroniska slimība un tā piemīt katram vīrietim - tikai izpaužas vienam mazāk, citam vairāk... Jā un citiem pat to ir grūti ārstēt :)) (domāc tu :)

Nu viss jau ir labi, tikai pati filma ir tāds sviests. K-kā nepatika man šī filma, arī joki bija tādi nevisai. Tāda patukša filma man likās. Skatījos tikai tāpēc, ka koko te labi par Lindsay Lohan izteicās. Nu tā nevisai filma.

filmu skatiijos kaadu laicinju atpakalj - vispaar jau man ljoti patikaas. Lindinjai ne tikai acis ir iekaarojamas.. ;) vispaar sameeraa reeciigs gabals - piem. taa pati dumjaakaa no smukuliishu bara bija konkreeti reeciiga ;)

vispaar shito filmuci skatiijos vienaa filmu vakaraa kopaa ar draugiem, tovakar skatiijaamies veel arii New York Minute - varu ieteikt - arii ieveeriibas veerts gabals.

zheel ka tagad nevaru paluureet ko ar gimpu esi uzstraadaajis (instaleeju gentoo un shljuukaaju ar links pa netu ;) - veelaak vareeshu noveerteet ;)

Koko:

Neko sabiedrības labā neieguldu izņemot gudru vāvuļošanu, bet tas jau neliedz man kritizēt visu pēc kārtas :)

Hmm... Tad jau tev jāsāk kritizēt arī pašam sevi... Neliela paškritika nāk tikai par labu :)

koko: šķiet,ka šī slimība būs pielipināta arī Tev ....... :)))

nu tagad arī aplūrēju bildīti - dikti smuki ;))

Buus laikam jaapaposii taa filma, tikai no saakuma jaadabuu, bet ar manu netu es vinju nedeelju vilkshu... :))))

enter, zini, man tu liecies tāds visai patukšs... tu paskaties, cik filmas esi pēdējā laikā noskatījies, aprakstījis un pozitīvi par tām izteicies? tā prasti nodirst visu nepavisam nerlz... filma, ņemot vērā tās žanru un mērķauditoriju, bija diezgan baudāma - un tā galvenā varone tiešām ļoti simpātiska, bet tāda tipa būtnes apbrīnot gan nav visai veselīgi :P

Koko:

Sevi jau es kritizēju, tikai ne publiski :)

man ir 16....man ir vasarsraibumi,no kuriem veelos tikt valjaaa.....lindsejai taks ar saaakumaa bija reaali daudz vasarsraibumu..peec tam vinjai tie saaka pazust...kaa???kur tie palika???tas varbuut mazliet stylbi skan...bet taa nu tas i....:( vinja tik tieshaam ir ljoti skaista...:)))

A tu padomā labi... Varbūt nemaz tie vasarsraibumi nav tik slikti? :)) Kāds nu cilvēks piedzimst, tāds nu viņš arī dzīvo...

buuus gan jaapadomaa man....:)

vai kaadam patiiik meitene ar vasarsraibumiem????

Man ar ir vasarsraibumi, bet es no tiem noteikti neatteiktos, jo viss kopā izskatās seksīgāk :P

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.