Man atkal ir, ko darīt

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 22. jūnijā, 12:19 // #Datori // 7 komentāri 

Ak, Dievs! Esmu atklājis jaunu nodarbošanos... Ko dari elvē ir vienkārši super... Tāds krutais serviss... Tu vari rakstīt, ko tu tagad dari... Pie tam, nav automātiskas refrešošanās - var visu laiku spaidīt refrešu... Un vēl - obligāti mobilā numuru jāievada... Vienkārši ideāls serviss!

Sviests...

Ta jau labāk čatot!

Komentāri

heh :) kaartiigs spama boxis, iemet linku, nodirs kaadu taapat nepar ko. tikai zheel siiko meiteniishu daudz, kuras tur bezteemaa kaut ko raxta ... nu meegjina vismaz uzraxtiit.

Vārds sviests 100% vietā!

man ar' uz kodarielvee nevelk.

Es nesaprotu cilvēkus, kas tur regulāri kaut ko raksta. Tur dienā sūta 20 ziņojumus un tā tālāk.

Tur tak paradīze, apkārt digamoni un pokemoni, mazas meitenes, būtu es pāris gadus jaunāks, vispār kristu ceļos un pielūgtu dzekus, kas kaut ko tādu palaiduši tautās, varētu tā tolkas maziņās copēt, bet tā jau gadiņi sāk par sevi manīt.

Jā un visi kaunās rakstīt taisnību, jo tad visi ieraksti izskatītos.

1. Refrešoju kodari.lv

2. Spamoju iekš kodari.lv

Arī šad tad mēdzu tur uzturēties, bet tikai tapēc (atklāti tulīt pateikšu, ka citreiz gribas pakašķēties un savu asprātību izlikt. Par cik tur tagad sīči sametušies pateicoties face.lv ieliktai reklāmai mana intrese par šo saitu proporcionāli sarūk sīču daudzumam... booring

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.