Magnatune

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 21. oktobrī, 13:11 // #Datori // 6 komentāri 

Šodien, darot neko, izdomāju, ka sen neesmu pētījis jaunās iespējas amarok mūzikas atskaņotājā, kas pieejams, protams, ir tikai Linuks lietotājiem ;)

Izrādās, ka ar Last.fm integrāciju nekas nav apstājies. Tagad ļoti interesanta un atbalstāma lieta ir Magnatune integrācija, kas pats par sevi ir mūzikas internetveikals.

Jaunā fīča piedāvā bradāt pa visu pieejamo Magnatune muzona sarakstu un klausīties to (muzonu) savā Amarok. Ja kaut kas īpaši iepatīkas, tad spiežam podziņu Purchase Album un atveras brīnišķīga forma, kurā ievadot kontakt un kredītkartes datus, mēs oficiāli iegūstam albūmu savā īpašumā un varam to nolādēt.

Ja šitā būtu integrēts arī Latvijā pieejamās mūzikas veikals, tad domāju, ka bieži vien kāds izdomātu, ka albūms jāiegādājas oficiāli. Viens klikšķis un aiziet!

Komentāri

pfe :) foobar labāks :D

nombre.lv +1

nolādēt ... yeah ... damn you, damn you

Nja... Ja fūbār būtu kaut uz 1/2 tik labs kā amaroks, tad uz windas visa pasaule jamo lietotu!

Latvijā ar-viena-klikšķa-iegādājamu-servisu kāds varbūt arī piedāvātu, tikai tās cenas parasti uzliek tādas, kas attur no tā viena klikšķa...

foobar ieliek amarokam jebkurā laikā un jebkurā vietā :D

godīgi sakot, nepāreju uz linux tikai tapēc, ka tur nav foobar

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.