KTRTTD

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 26. decembrī, 17:06 // #Datori // 9 komentāri 

Ok - iztulkošu - Ko Tu Redzi, To Tu Dabuj (WYSIWYG). Un tātad - šodien sapratu, ka labi izdrāzts opensource WYSIWYG editors, piemēram, šis, kas vēl ir kopā ar nelielu image editu, var pat ļoti labi strādāt ar lamerīgiem cilvēciņiem.

Priekšrocības: labi padrāžot - noņem visu nevajadzīgo (fontus, krāsas, tekstu lielumu un citas nevajadzīgas lietas) un tavs CSS necietīs... Var atstāt kādu tabulas veidošanas iespēju cilvēka pilnai laimei, bet no tā arī vajadzētu atturēties.. Nākamais pozitīvais ir tas, ka attēlu pielikt, linkus veidot un līdzīgas lietas, kuras prasa pagarus tagus ar atribūtiem, iesācējs var ievadīt lamer friendly veidā. Un pats galvenais - visi tagi tiek korekti noslēgti, kas man visvairāk arī patika...

Teisa gan - seksiņš ir, kamēr padrāz laukā, bet tas ir tā vērts, ja veido kaut ko cilvēkiem, nevis advancētiem datora lietotājiem!

Komentāri

Padalies ar savu bērneli (aka sexa rezultātu).. :)

tjīp wordpress 2.0 uzštimmerējis esi vai kā?!

Neko neesmu uzstiberējis. Third part ražojumus savos produktos izmantoju tikai brīžos, kad vajag kaut ko smagu JSīgu, tā pārējais man viss ir paša darināts!

pašam gan labāk iet pie sirds ar roku rakstīt kodu blogojot, taču būtu interesanti aplūrēt pilnībā dabeigtu risinājumu "rakstām smuki neko nejēdzot".

R21vo nu ideja tāda pati, kā ielika iekš draugiem to javaskriptīgo bold utt, tikai esmu vēl vairāk apgraizījis kaut ko līdzīgu, kā arī klāt pielikts, lai var normāli bildes realtaimā uploadot, rediģēt nedaudz un pievienot rakstiem. Tas reāli rullē.

Cik seksualizēti... 8)))

Kaut kā man tas tavs neliekas tik smuks kā mans izmīlētais HTMLArea :D

koko, nedrāz kodu, drāz mani!

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.