Krāsas - sarkanais (labots)

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 7. augustā, 6:51 // #Dzīve // 20 komentāri 

Es te tā domāju... Varētu es sastapties kādreiz ar Mr.Babe... Es jau neko... Man ar vienreizējiem sakariem būtu baigi pat ok - kā nekā - tā taču ir pieredze. Labi jau būtu, ja viņa nepiedzertos, tad varbūt dabūtu kaut cik necik kopā ar Fernadu novērtēt manu maziņo daiktiņu, kas noteikti nemaz nav arī tik jestrs kā citiem ar necilo daiktiņu apgādātajiem, bet es censtos. Nezinu gan, vai es spētu atrast Mr.Beibes klitoru, taču es ļoti censtos, galu galā, var jau pakoriģēt mīlēšanās laikā: "nedaudz uz augšu, ne tik tālu, nu milimetru zemāk!" Vai ne?

Un vispār mūsu gadījumā galvenais ir normāli izsargāties, jo ģimeni es negribu, nu vismaz ar Mr.Beibe noteikti ! Varbūt par to varētu vēl padomāt, bet man liekas, ka tad sanāktu tāda npārtraukta vemšana līdz nāve mūs šķirs...

Ehh... Reizēm viņa tomēr ir interesanta, taču bieži vien, viņu lasot, paķer dusma. Kāpēc paķer, īpaši nevaru izskaidrot. Laikam jau tāpēc, ka viņas rakstītais bieži vien radikāli nesakrīt ar manu viedokli un liekas, ka šitā cilvēks domāt nevar, taču mēs visi esam ļoti atšķirīgi. Neatteiktos ar Mr.Beibi vienreiz satikties un parunāties vienkārši par dzīvi. Nez`, viņas viedoklis dzīvē ir tāds pats? Nez`, varbūt viņa īstenībā ir viņš?

Tikai nevajag tagad vemt, ok?

Komentāri

nu ko lai saka, es neesmu paspējis tos rakstus izlasīt, bet izlasot šito aptuveni skaidrs par ko lieta notiek..

Bik neesi ar linkiem pārcenties?

par izmēriem rakstīju es nevis mr_babe ;)

par tiem loceklīšiem nerakstīju es

par tiem loceklīšiem nerakstīju es

man te mazliet samisējās :)

1ienvaardinjsakotuzjautrinoshi

hehe, man gribējās ko līdzīgu ierakstīt ;)

Z bļin, Fernada Souza, značit sapisos meistarībā... Sorre, būs jālabo...

Kamon, nenolaidies līdz viņas līmenim šitādu sviestu drukājot...

Are, nemāci vecu zvejnieku no laivas jūrā mīzt :D

Man atkal nebūtu iebildumu dzīvē viņu redzēt, jo šķiet, ka lielos vilcienos uzskati sakrīt. Vai pareizāk sakot - sakristu, ja es būtu gadus 5 jaunāks. Tagad kaut kas maz drusciņ ir pamainījies. Bet es tik tā - tīri kā ar interesantu cilvēku gribētu parunāt, nevis seksa kontaktu dibināt. :D

Nu man arī tīri uzskati... Gribu zināt, kāda viņa ir dzīvē :D

tak cepiet augšā kārtējo datorcilvēku tusu. Un paaiciniet viņas. elementāri!

LOL. Nezinu, ko vēl lai pasaka. Varbūt vēlreiz LOL.

Es, kad uzduros kādai rasistu lapai vai kam tml., vnk nospļaujos (pārnestā nozīmē) un vairāk tur neatgriežos. Bet tev laikam patīk kaitināties? :) Man gan arī lielākoties ar viņas uzskatiem nav pa ceļam, bet tā sajūta ir tāda, ka viņa ir mazs, mīļs duriks, kam līdz veselajam saprātam vēl jāizaug. :) Kāds tur brīnums, ka bērni nepatīk - man arī reti kurš vienaudzis liekas sakarīgs. :D Dusmoties, tātad, īsti nav par ko. :)

heh, nu ja viņas abas, melnā mamba un vēl kādas meitenes atnāktu, tad tas būtu apmeklētākais tuss ever :D

es pat atnāktu, ja viņas būtu :)

Labi, labi, bet kas ellē ratā ir tas tur, kreisajā malā? Tu man sāc atgādināt onkuli. :(

nav svarīgi, vai mr. Babe ĪSTENĪBĀ ir viņš, jo uz nekādu īstenību, patiesību un taisnību neviens šajā projektā nav izteicis pretenzijas. identifikācija mr. Babe liek domāt par maskulīno un femīno elementu klātbūtni, kas kopumā liecina par mēģinājumu apšaubīt formālās dzimtes reprezentācijas kategorijas. tomēr tālāk par mēģinājumu autors netiek, jo tekstos izrāda sevi par Kosmo/Ļiļit arhetipu.

Zandi, Tu neskaties uz kreiso :D Es priekš sevis iemetu, lai redzu dziesmu tagus... Reizēm noder ;)

Es arī noteikti atnāktu, stūrīti ierautos un skatītos no malas :D

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.