Koko - galdnieks

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 2. decembrī, 14:58 // #Dzīve // 7 komentāri 

Shodien ar teevu mammai taisiijaam pagrabaa plauktus. Sanaaca nu dikti vareni - 3 staavi un visi pa 80cm plati. Var mieriigi saguleet 6 cilveeki un veel 3 puscilveeki - brauciet ciemos :) (nu ok - gluzhi pagrabaa nelikshu guleet)...

Viss jau buutu nenormaali kruta, tikai darbu beigu posmaa, skruuveejot vienu fakin skruuvi, perforators pashljuka un es ar visu speeku to ietriecu sev iikshkjii... Perforators, protams turpinaaja griezties... Bet nu juus neuztraucaties/nesapriecaajieties - no iikshkja traumaam mirst tikai tad, ja ievazaa infekciju, bet man taa nenotiks - es iikshkji pa nakti suukaaju :) Nu ok - nesuukaaju, bet izmazgaaju gan kaartiigi un saleeju ar briljanta zaljaa shkjiidumu!

P.S. Drausi gruuti uz moba drukaat, ja iikshkjis nefunkcionee :(

Komentāri

Tā kā necik precīzi nepārzinu perforatora funkcijas, tad man pie pirmajiem otrās rindkopas teikumiem izklausījās, ka tu vispār no īkšķa dabūji atvadīties.

Lai kas arī būtu perforators, jūtu līdzi tev un tavam zaļajam īkšķim :)

Hehe... Viss kaartiibaa... Iikshkjis vietaa.

Perforators ir elektriskais urbis, kuram var pielikt arii kruuvjgriezni, taa atvieglojot skruuveeshanas darbus.

koko: Tā arī biju izdomājis. Nesaprotu, kā var palikt gandrīz vesels īkšķis, ja viņā elektriski ieskrūvē kokam paredzētu skrūvi... vai es kaut ko laižu garām?

jautājums vai pirksts notraumēts ar skrūvi, vai tikai ar elektrourbja krustiņu..

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.