KDE 10 gadi Jānis Rubļevskis (koko) / 12.10.2006. 10:58 / #Datori / 1 komentāri

Nu ko - KDE 10.gadu jubileja... Solījām, ka rīkosim tusu tad, kad iznāks 4.versija, bet izrādās, ka tuss nepieciešams ātrāk... Oficiāli 10.gadu jubileja ir sestdien, taču paši KDEisti jamo svin piektdien. Tā nu mēs izdomājām, ka labāk vēlāk nekā nekad, tāpēc nolēmām rīkot tusu nākamo ceturtdien 19.oktobrī. Tuvāka informācija Mis_alises izstrādātajā banerītī un vēl vairāk pie Atoma, kaut gan nekā stipri vairāk tur nav :)

Nu tātad - aicināti pilnīgi visi... Sievietēm gan jau iepriekš jānolemj vai viņas gribēs klausīties datorfrīku sarunās, bet reizi tak tas stereotips, ka tikai vīrieši kaut ko jēdz no datoriem, jālauž! (pilnīgi visi nozīmē to, ka netiks dzīti prom ne Gnome lietotāji, ne citu darba virsmu lietotāji, ne linux lietotāji, ne windows lietotāji, ne MAC lietotāji, ne MSDOS lietotāji, ne citu OS lietotāji, kā arī tie, kas nelieto neko vispār - iemācīsim:)


Komentāri:

hoz @ 12.10.2006. 11:09

parunāsim par atkarībām?


Nu pasāpini mani - tu jau gribi:

* Visi lauki (izņemot tavu lapu) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.