Jauns veids kā sākt lasīt

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 24. maijā, 10:23 // #Datori // 7 komentāri 

lat.times.lv informē, ka ir parādījies resurss, kas piedāvā lasīt grāmatas onlainā. Labā īpašība ir tā, ka Daily Lit piedāvā lasīt grāmatu pa daļām, sūtot katru konkrēto daļu noteiktā dienā un noteiktā laikā uz tavu epastu vai RSS savācēju.

Uzskatu, ka tas ir ļoti labs veids, kādā var izlasīt sev mīļas grāmatas. Pie tam var izvēlēties, kādā veidā un kad tieši gribi saņemt katru nākamo daļu: katru dienu, darbdienās vai pirmdien, trešdien, piektdien. Tāpat var izvēlēties arī laiku, cikos tas notiek un veidu kādā tas notiek: e-pasts vai RSS (kā jau tika pieminēts augstāk).

Pats pieteicos uz Žila Verna grāmatu Ceļojums uz zemes centru, jo neesmu to vēl lasījis!

Ceru, ka šis resurss palīdzēs jauniešiem atgriezties pie literatūras fantāziju lidojuma!

Komentāri

Jā, biju ar līdzīga servisa palīdzību "parakstījies" uz kādas grāmatas lasīšanu. Grāmata bija neinteresanta un visai aši atrakstījos, bet pats informācijas padošanas veids var būt noderīgs.. Ja grāmata nav tik interesanta, lai to gribētos izlasīt vienā rāvienā.. :)

Atceros, ka kaut kur Latvijas blogos jau uzskrēju šim virsū, arī parakstījos uz kaut kādu grāmatu, bet ātri vien atrakstījos, jo nebija vienkārši laika lasīt, kad sēžu pie datora. Labāk patīk vakarā īsto grāmatu palasīt. :)

PS. Ceļojums uz zemes centru man ļoti patika. Tieši viena no pēdējām grāmatām, ko izlasīju. :)

nu nez. man labāk patīk, ka es pats kontrolēju ko un kad lasīt. Lasīšana ir atkarīga no noskaņojuma, lūk - tagad man ir laiks un tagad es mazliet palasīšu. un uzsāku un pabeidzu lasīt arī visdažādākajās teksta vietās, varbūt apnika, varbūt miegs uznāca, varbūt telefons zvanīja.

Nu tu jau tos RSS/emailus vari savākt un lasīt tad, kad uznāk vēlēšanās ;)

ehh. Es laikam esmu gana vecmodīgs - īstas, patiesas grāmatas, kurām nav sakara ar tehnisko literatūru es ar lielāko prieku labāk pašķirstu.

Un ko tur liegties, arī tehniskā literatūra. Mana mīļākā grāmata vē joprojām ir "Справочник по физике и технике".

UN ieklausies pašā vārdā - grāmata! Tas jau skan svēti.

Nja... Es ceļojumu uz zemes centru arī printēju ārā... Beigās varēšu iesiet gatavu grāmatu ;)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.