Jauns meklētājs Cuil Jānis Rubļevskis (koko) / 29.07.2008. 09:13 / #Datori / 3 komentāri

Ir parādījies jauns meklētājs CUIL. Ko par Cuil saka tā radītāji?

The Internet has grown exponentially in the last fifteen years but search engines have not kept up—until now. Cuil searches more pages on the Web than anyone else—three times as many as Google and ten times as many as Microsoft.

Rather than rely on superficial popularity metrics, Cuil searches for and ranks pages based on their content and relevance. When we find a page with your keywords, we stay on that page and analyze the rest of its content, its concepts, their inter-relationships and the page’s coherency.

Then we offer you helpful choices and suggestions until you find the page you want and that you know is out there. We believe that analyzing the Web rather than our users is a more useful approach, so we don’t collect data about you and your habits, lest we are tempted to peek. With Cuil, your search history is always private.

Ir jēga izlasīt arī par Cuil veidotājiem un tā darbības principu kā tādu, lai saprastu, kāpēc tas varētu izkonkurēt pat Google un Yahoo.

Strauji pavērojot, izskatās, ka tur kaut kas var sanākt, jo jau tagad pēc atslēgvārdiem ir diezgan daudz jaudīgas informācijas un nav tā, ka pirmajā lapā parāda kaut kādas buļļu kakas!

Testējam ;)


Komentāri:

koko @ 29.07.2008. 09:55

Nu, jo vairāk no LV jamo testēs, jo vairāk būs lv rezultātu!

Atoms @ 29.07.2008. 08:49

ievadot "Atoma pieraksti" pirmajā lapā no 11 rezultātiem 5 ir uz manu lapu, viens uz Onkuļa un viens uz msmari. pārējie rezultāti ir vai nu 404 vai web proxy, kas man gluži neinteresē.

Mārcis @ 29.07.2008. 07:59

Vakar jau testēju, pašvaki ar info no Latvijas lapām.


Nu pasāpini mani - tu jau gribi:

* Visi lauki (izņemot tavu lapu) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.