Jāmaina pase ātrāk

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 28. novembrī, 8:31 // #Dzīve // 7 komentāri 

Nelāgi, bet fakts. Ziņa pavīdējusi jau pasen, bet īpaši nebiju dzirdējis, taču šodien kolēģi man pievērsa šim pasākumam uzmanību.

[..] Pēc 2008.gada 1.jūlija tikai pilsoņu pases, kas izdotas līdz 2002. gada 30. jūnijam, nebūs derīgas vienīgi ceļošanai ārpus Latvijas. [..]
Uzskatu, ka esmu konkrēti piečakarēts, jo mana pase vēl derīga līdz 2010.gadam, taču nekam citam, izņemot ceļošanu, es to neizmantoju, jo visās iestādēs, kur prasa personu apliecinošu dokumentu, parasti izlīdzās ar autovadītāja apliecību.

Nu neko darīt - būs vien jāmaina. Vienīgā problēma, ka tagad pasu daļās esot baigās rindas.

Komentāri

Njā, ziņa tiešām nav jauka (nāksies vien arī man iet pastāvēt rindā), bet ko lai dara- gribam brīvāk ceļot, tad gādājam glaunākus dokumentus.

Negribu es to jauno pasi... + man tagad patīk manas tagadējās pases izdošanas datums - 8. marts :)

Vēl nebūtu vaina iegūt 1. aprīlī pasi vai februāra pēdējā dienā :) Tipa garajā gadā :D

A tu vispirms pārbaudi vai tev reāli viņa ir izdota pirms tā noteiktā datuma! (mazticams)

ĻOTI LABI. Man mūzdien uz robežām problēmas ar savu pasi, jo bilde krasi atšķiras...Būs beidzot iemesls saņemties un nomainīt. Migrācijas lietu pārvalde gan uzvārās uz šīm pasu maiņām.

omg. tagad iznāk jaunās pases un nākamgad tak iznāks vēl jaunākas. mana ar ir derīga līdz 2010. gadam, bet mainīt tagad, lai mainītu atkal uz vēl jaunāku nav vēlmes..

Laikam mainīšu pēdējā brīdī, tik ceru, ka negadīsies neparedzēti lidojumi uzreiz pēc tā datuma un jauno pasi vēl nebūšu ieguvis! :)

ehe apskatījos - no 1. jūlija būs jaunās pases ar pirkstu nospiedumiem. un līdz 1. jūlijam ir derīga mana vecā pase. vienā vārdā - gejisms. ja nu es izdomāju kkur aizdoties, bet jaunā pase vēl nav gatava un vecajai derīguma termiņš mirst?

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.