Ja vajag, tad vajag...

Jānis Rubļevskis (koko) // 2003. gada 31. decembrī, 22:00 // #Spams // 9 komentāri 

Šodien kā normāls ierindas cilvēks devos uz darbu... Lai arī mans mobs bija tā pasprādzis, ka modināt mani atteicās un es pamodos tā pat vien, nomazgājis muti, iztīrījis zobus, sasējis matus astē, lecu uz sava zilā zirga un devos uz darbu, kurā biju pat 10 minūtes agrāk kā pienākas - tātad 7:50.

Kā jau katru rītu darbā, sāku ar to, ka uztaisīju tēju, nočekoju, kas jauns latvijas blogos, palaidu AutoCAD un arī savu Putty, kuram restaurējot skrīnu, sasveicinājos arī ar draugiem virtuālajā pasaulē, kur tad arī pamanīju, ka manā kanālā (#[looser]) iepeld ZIP un nomaina savu niku uz ZIP[suudos].

Sākās izjautāšana un sapratu, ka tiešām ir sūdi. Izrāvums no sarunas:

[09:30:36] <@koko> kas par suudiem?

[09:30:51] <@ZIP[suudos]> man jaatiek pie traumatologa - aatri!

[09:31:02] <@koko> ko ta vakar sadariiji?

[09:31:03] <@ZIP[suudos]> FAK!

[09:31:12] <@ZIP[suudos]> kautkas ar potiiti

[09:31:18] <@koko> o blja

[09:31:20] <@ZIP[suudos]> nostaaveet kaajaas nevaru

[09:31:24] <@koko> uuuu

[09:31:28] <@koko> samezhgjiiji?

[09:31:37] <@ZIP[suudos]> sodien un riit jau steidzami darbi sarunaati

[09:31:46] <@koko> bljin

[09:31:47] <@ZIP[suudos]> vairaak smird peec kautkaa lauzta

Pats par sevi, ka tādā stāvoklī šams pats pie stūres sēsties nevarēja... Nu sākām štukot kas un kā... Nu un es pieteicos ārkārtējā gadījumā, ka varu pie šamā aizlaist un būt par šoferi:

[09:32:32] <@koko> zvani, lai jurgjis ved

[09:32:39] <@ZIP[suudos]> vins darbaa

[09:32:47] <@ZIP[suudos]> kur tu esi?

[09:32:53] <@koko> darbaa!!!

[09:33:01] <@koko> man aizbraukt pie tevis?

[09:33:14] <@ZIP[suudos]> Tu ar kupi brauksi?

[09:33:22] <@koko> mieriigi

[09:33:36] <@ZIP[suudos]> akjiitis ir noseedies - jaastumj

[09:33:43] <@koko> ta es metos trolii un peec 30 min buushu pie tevis!!!

[09:33:45] <@ZIP[suudos]> blje - juutos kaa invaliids

Nu ir ok - iemetos arī. Durvis atvēra ZIP mamma, kas man paskaidroja kas un kā. Tad gaiteņa galā pamanīju ZIP māsiņu, kas nu bija tik aizmiegojusies, ka pat man miegs uzreiz sanāca, bet nu, ieraugot ZIPu, kas knapi lēca no vannasistabas uz savējo ar piepampušu kāju, man viņa palika žēl...

Tā mēs aizlīdām līdz kupei... Nācās ZIPu balstīt uz mana saulē nodegušā pleca. Tad arī uzzināju, ka trauma gūta ap 1:00 naktī, spēlējot badmintonu. Ir ok - mašīnu nepalaidām.

[09:33:52] <@ZIP[suudos]> paga

[09:33:56] <@koko> nu?

[09:34:57] <@ZIP[suudos]> taapat auto mees divataa - driizaak tu viens pie dziiviibas nedabuusi

[09:35:04] <@koko> njaa

[09:35:07] <@koko> ta ir suudi

Nu nekas - palīgā nāca Guntis, ar kuru ar kopā neko neizdarījām. Tad tika piezvanīts vēl vienam džekam, kas piebrauca ar mašīnu... Tad nu ar vadiņiem no aķa uz aķi nabaga kupi mēs pielaidām. Tik tālu viss pa kedu.

Nākamais prikols - tā vietā, lai aizbrauktu uz Sarkandaugavu - uz traumatisma uzņemšanas nodaļu, mēs nejaušām aizpiļījām uz pārdaugavu, kur tad sākām pētīt karti un to nelaimīgo slimnīcu atradām rīgas otrā pusē. Nu es ar FaLcoN tur reizi pabraukājām, kā arī biju to vietu jau apmeklējis ar kādu pazīstamu jaunekli, kas hoķī bija kāju samežģījis. Nu ir ok.. Tad tik tālu mēs tikām.

Kāju apskatīja, noskaidroja, ka lūzuma nav, toties ar saitēm kaut kas nav kārtībā... Nu un piesprieda sodu - nemocīt kāju.. pēc iespējas mazāk staigāt.

Braucam prom... A nākošais prikols jau rēgojas sejā... Es esmu aizmirsis izslēgt mašīnītei gaismas... Pat durvis ar centrālo atslēgu aķis atslēgt nebija spējīgs... Vadi ta ir - palūdzu vienam, lai piebrauc un piepīpē no sava aķa - a tam pasātīņš ar tādu nīkuli iekšā, ka kupes starteri iegriest pat nespēja... Nostūmām no kalna - ar nepieleca, noķērām vēl vienu pasātu, kura aķis ar nepalīdzēja... Tad noķērām mazu dīzelīti (marku neatceros) - bija jau labāk, bet rezultāts iepriekšējais... Zvanam atkal Guntim, kurs ar savu, tikko pārremontēto šosejas velli 30 minūšu laikā no kaut kur ap purvčiku esošā rajona spēja atbraukt...

2 reizes stūmām kalnā, tad lejā - nepalīdzējā... Nonācām pie secinājuma, ka da nu nafig - gaidīsim, kad MDX atbrīvosies un atbrauks ievilkt. Nu un aizgājām pusdienās uz vietējo slimnīcas kafūzi... Samaksāju apmēram tik pat, cik vienmēr, ēdot Brīvostas pārvaldē... Bet nu paikona bija daudz. Nelielu pārsteigumu sagādāja ZIP tētis, kuram šodien nebija nu nemaz laika, taču viņš atbrauca mums izpalīdzēt... Fiksi, 5 minūšu laikā, tika savienota kupes aķis ar Crysler Voyager aķīti... Nedaudz palādējām - un brīnumainā kārtā pieleca. Tētis pazuda tik pat strauji, cik bija parādījies...

Tā nu mēs ar ZIPu iekš kupejas, Guntis uz sava feļļa - devāmies māju virzienā... Viss kāga pa kedu, ja nerēķina to, ka vietām nepareizi nogriezos un pataisīju nevajadzīgus riņķus, bet nu līdz Purvčikam tikām, kur tad nu es atcerējos izslēgt gaismas...

Tālāk sekoja braukšana pie MDX, jo vajadzēja aizvest kupi uz servisu, lai ģeneratoru salabot, nu bet es notinu agrāk - vēl ceļā uz turieni - un ar troli aizlaidu uz darbu, kur savācu savu felli un notinos uz kojām...

Šai dienai man pietiek!!! :)

Komentāri

Nu vienīgais ko te var piebilst - milzīga līdzjūtība ZIP, vakar nešķita,ka tas ir tik nopietni!Pats galvenais jūtos vainīga, jo traumu jau viņš guva spēlējot badmintonu ar mani...:(bet labi vien ir,ka kājiņa nav lauzta!Žē tikai,ka es nekā šajā situācijā nevaru palīdzēt...

ZIP, veseļojies, jo vēl uz jūru jābrauc!!! :) Waterfal: gan jau, ka kaut kā vari palīdzēt... :)

Lai gan personiigi Tevi, ZIP, nepaziistu, izsaku savu liidzjuutiibu. Un koko, ja man kaadreiz buus suudi, zinaashu pie kaa veersties:)))

He hē... vienmēr laipni... Ja nu vienīgi tajā brīdī man nebūs lielāki sūdi!!! (tjip lauzta spranda, vai abas kājas un žoklis, vai visas ribas un vēl kreisās rokas pirksti, vai tas pats viss tikai savādākās kombinācijās)

KOKO laikam brīvostas pārvaldē kā LJA students ņammā un tad jau par 1 ls tīri tā neko var paest! ZIP`am silts ieteikums nākošreiz skaties kur kāju liec! A waterfall`ei nebojā latvju zeļļus. . .

Nu es tur ēdu kā students tikai tad, kad ir normāls koplekts... Kaut kā pēdējā laikā nav gadījies man tāds... Nu bet es reizēm aizeju arī citur :)) Tā, ka par mani var neuztraukties :))

zinu, kā ir, kad badmintonu spēlējot kāju sastiepj, mēnesis jau riņķi - paskriet vai palektiers labāk neriskēju.

[11:33:42] invaliids: kaa kaaja?

[11:41:03] < invaliids> veel zilaaka, veel lielaaka un saap nenokaa

Nu ta apmēram skaidrs, kā ZIP klājas!!! Ceru, ka ļoti ātri paliks labāk!!!

Sveiciens ZIP no HVZ. Nemaz iepriekš nebiju dzirdējis, ka jamējais tik agresīvu leksiku lieto...

Intelligence...

P.S. Sveicieni D-Pilietim ar'

[check IP]

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.