HansaBank bankomāti

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 15. martā, 7:39 // #Datori // 7 komentāri 

Vakar Kristas AKA KSP izstāstīja atgadījumu iz dzīves:

Kādu dienu viņš izdomājies (ja nemaldos, tad kaut kur Barona centra rajonā) izņemt naudu no bankomāta. Tā kā keša (skaidras naudas) izņemšanai nav nepieciešams tur viskautkāds speciāls automāts, tad tika pieiets pie HansaBankas bankomāta, kurš pēc kārtējā klienta bija nedaudz iefrīzojis ar tekstu - nedaduz uzgaidiet...

Kas notika pēc tam?

No sākuma parādījies visurlabipazīstamais MS windows zilais error logs, pēc kura arī drīzumā restarts. Pēc restarta sāka lādēties iebūvētais dators, kas izrādījās nekas vairāk kā Pentium 2 ar 128MB operatīvo atmiņu. Lielākais brīnums bijis tad, kad windows lādēšanas procesā izleca Windows XP logucis...

Un tātad, Kristaps jautā, kā var windowsam uzticēt naudu? :DDD

Komentāri

Viss, es mainu banku....

Tad nu gan jaunums... Ja nemaldos, vairāki par to jau ir rakstījuši... Nu ok, viens noteikti, tik neatceros kurš.. Un neiešu jau tagad meklēt... :)

vai Tu, naivais, tieshaam gaidiiji haxorOS uz P4 ? :)

Tikai nesaki, ka nezināji, ka viņi griežas uz winxp.

ir redzēti arī winNT šādos automātos..

Esmu dzirdējis, ka ir manījuši arī 95 un 98 windowsus.

Nu uz POS kases sistēmām piemēram DOS mēdz stāvēt Un tas ka uz bankomāta stāv WIN nekas seviskis nav Nejau Win veic tranzakcijas bet pats bankomāta softs. Nu kāds softs tur ir ir cits jautājums. Un ja jūs zinātu kā tas softs tiek rakstīts :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.