Fucken SexPlorer!!!

Jānis Rubļevskis (koko) // 2003. gada 31. decembrī, 22:00 // #Spams // 7 komentāri 

Da bļin piebesīja mani tiko fakinais Bila produkts - ēzelis vārdā IE6... Nu kur var būt tāc mērglis, kas nejēdz normāli kodu attēlot? Es šim lieku align=justify, a šis pa savam left visu laiku rāda... Es lieku, lai formas laukus rāda center, a tas vienalga iemet malā...

Jūtu, ka būs visu no jauna jāsāk pārskatīt un uz lapiņas atzīmēt katru tabulu un katru vietu, kas ir aizdomīga... ta moš iebraukshu...

ehhhhhhhhhhhhhh

Komentāri

Protams, ka M$ IE SUCKS - FOREVER!!! Tāpēc jau vajag lietot Mozillas produktus...

Nu bļin lieta jau tā, ka fakin lielākā daļa cilvēku akli tic Bila produktam un lapu čeko caur IE... Varētu kāc izdomāt vīrusu, kas nones Sexploreri un vietā uzliek Mozilu!!!

Jā, tāds vīruss būtu laba lieta. :) Bet lai tie, kuri lieto to M$ IE sūkā ledu. Un lai neredz to ko vajag. Piem: Gastonz un Real jau arī.

Fixsais, es lietoju arī Mozilu, vienkārši man tur favorīti/bookmarki nav salikti priekš darbam nepieciešamajiem saitim - slinkums, tā ka slinkuma dēļ lietoju abus! Daudz nedirs ar to ledu!

Tad nu gan tu esi pamatīgi slinks, ja nevari Bookmarkus sačinīt Mozillai...

Man gan liekas, ka vaina šoreiz nav iekš IE, bet gan tavā HTML kodā ;) Precīzāk, <tr bgcolor=#ffffff align='justify'> - šos parametrus (bgcolor, align) jāliek iekš <td> nevis <tr> taga un tad vajadzētu tam justify strādāt. Ja sāc lapu pārskatīt, tad pamēģini to validēt, jo tad pastāv daudz lielāka iespēja, ka lapai attēlosies daudz maz līdzīgi uz visiem browseriem.

Mors - nu tie align iekš tr ir samesti jau pēdējāa izmisuma pēc - nu bet vakarā nočekošu no jauna - varbūt sanāk kaut ko atrast :))

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.