Eternal Sunshine of the Spotless Mind [2004]

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 9. janvārī, 21:07 // #Filmas // 9 komentāri 

Meklēju šo filmu un atradu zem sadaļas Comedy... Paskatījos, ka galvenajā lomā ir Džims Kerijs un sapratu, ka toč jābūt kādai labai komēdijai... Te tev nu bija - uzrāvos atkal uz kārtējo domājamo gabalu.

Ko šoreiz saka IMDB?

Would you erase me?
Ir ok taglainiņš, tomēr es domāju savādāk...

Tātad stāsts ir par diviem cilvēkiem, kas ļoti mīl viens otru, bet ar laiku ienāk apnicība... Meitene izdomā, ka viņai jāizskalo no smadzenēm viss tas posms, kuru pavadījusi ar mīļoto... Mīļotais to nepārcieš un arī izdomā darīt to pašu...

Tālāk filmā seko tāds diezgan mistisks savirknējums, kā tiek skalots viss ārā un vai vispār tiek... Bet beigu beigās viss tiek izdzēsts...

Kas viņus velk kopā? Es nezinu, bet es filmas jēgā iebraucu tā: Ja tu kādā iemīlies patiešām no visas sirds, tad neviens to nespēs tev atņemt, pat ne tu pats... Īstenībā tā viņš arī ir!

Komentāri

Nelasi IMDB, nebūs vilšanos

vilšanās jau nemaz arī nebija... FIlma bija laba - tikai nu komēdijas elementi tur ja bija, tad reāli maz, bet pati par sevi fice manam dvēseles stāvoklim ļoti pat interesanta!

imdb vienmēr reitings ir tāds nu pašvaks, reāli balles 2-3 vienmēr var skaitīt klāt. ja ir 7, tad jau var teikt ka super filma ;)

Nu Kerijam visas filmas rullz... :D

hmzz es gan visu sapratu drusku savādāk, bet man slinkums tik gari rakstīt :))

Testostotestertosterons // 2005. gada 12. janvārī, 17:37

Jūs, kungs, esat ļoti, ļoti truls.

Nu filminja taa ne ko, nav gan paredzeeta nedeeljas nogaliitei, bet tavs koments koko ,nu ko lai saka, vaardus no mutes pat izraavi.

lieliska filma. stipri iespiedās manā sirdī, tāda kā romantiska, bet īsta, nekā salkana.

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.