Eksāmeni un neveiksmes tajos... Jānis Rubļevskis (koko) / 31.12.2003. 22:00 / #Spams / 8 komentāri

Sen jau bija doma uzrakstīt kaut ko par eksāmeniem un vairāk jau par tiem, kurus nokārtot nav tik viegli kā gribētos...

Nu sāksim ar to, ka videnes ekši bija sviestaina padarīšana un diezgan viegli nokārtojami, ja tikai tev ir kaut cik loģiskā domāšana un ja tu kaut cik esi pamācījies pamatskolā... Tiesa gan tagadējiem vidusskolniekiem jāpacenšās, jo AMI (augstākā mācību iestāde) iestāties viņi varēs tikai pēc atestātiem...

Nu bet runa tagad ies tieši par AMI sesiju...

Tātad man tagad būs jau ceturtā sesija, kopš mācos RTU:

1) ēlementāri - jo tāpat nebija ko darīt - tāpēc mācījos un visu nokārtoju laicīgi;

2) nācās nedaudz nepagulēt, bet nu ja 5 dienu laikā ir iespēja nokārtot 5 parādus, tad jūs saprotiet, ka mans boss mani darbā tik pat kā neredzēja (starp citu, tikai tāpēc man tāda pakaļa bija iestājusies;

3) Nu un tagad pats interesantākais - biju izdomājis, ka to, to un to exi nolieku kā sviestu, bet pārējos nu būs kā būs: pirmkārt, izrādījās tieši pretēji, otrkārt, mums ir mīļa skolotāja, kas neļauj bez kursņika tikt pie ekša - nu un vēl joprojām ir cilvēki, kas netiek pie tās pārbaudes, bet nu ideja tāda, ka gribējās pastāstīt par netaisnību/taisnību, kas notiek pasaulē:

Ir/bija mums tāds priekšmets kā IDA - Ievads Datoru Arhitektūrā - asma, signāli, konveijeri, raidi, ALM utt, bet nu ideja tāda, ka pie ekša tiek tie, kas no c koda pārveido uz asmu un nodod pirmo darbu tikai to pārveidojumu, kam bez kļūdām jākompilējas linuxī... ok - ir! 2trais darbs - to pašu asma kodu uzdzīt, lai strādā ātrāk un to visu zem linuxša pierādīt, izmantojot komandu, kas parāda izpildes laiku... ir ok un viss rullez... pamācos pāris dienas un aizeju kārtot. Un tad sākās netaisnība - man 3, vienam dzekam, kas ne reizi nav kompilējis vēl joprojām pac asmu - 4. Besis kapitālais - mācos vairāk, lieko 2x - dabuju 2 - vēl labāk, 3x esmu jau reāli sastresojies un eju likt, tiesa šoreiz Lektors Aigars bija itin pretīmnākošs un atzīmi pavilka uz augšu (vismaz man tā liekas) - paldies viņam par to... Bet turpinājums vēl seko:

Ir tāds kadrs vārdā Mārtiņš, kurš plašākām aprindām pazīstams ar iesauku Reaalais... Nu tad par viņu ir vislielākā šaize - džeks mācās Sysmod jeb sistēmas modelēšanas pamatus - nenoliek 3 reizes (maxāt par kredītpunktiem), bet labākais ir tas, ka viņš tiešām bija ierubījis galveno ieks IDA, lai varētu nolikt to exi. Mācījās arī diezgan daudz... Paralēli tam ir tas džeks (kaasiitis), par kuru rakstīju iepriekš, ka šis nevar pat Solveri excelim pievienot. Šis nemācās nemaz un kaut ko paskatās tikai dienu pirms exāmena... Ideja tāda, ka Reālais atkal noliek uz 3, bet kaasiitim kaut kaadu debess briinumu deelj ir 4.

Nu tad jautājums!!! Kāpēc ir jāmācās, ja var urbt plāno galdiņu un vienalga tikt ar veselu ādu cauri?


Komentāri:

koko @ 11.10.2004. 15:40

Nav laika tam pieķerties klāt... Ir pamanīti pagaidām 2 gļuki:
1. Iekš Ugunslapsas nepareizi dienas rāda;
2. Iekš SexPlorelja gads čakarējas.
Salabošanas ideja - tad, kad liku iekšā - vienk kaut ko vajadzēja ielikt un nokačāju diezgan līku javaScript... Ideja tāda, ka pēc sesijas paarkodēšu iekš php vai arī atradīšu gatavu sorce, kas strādāa vai arī pac iekš to fackin javaScript iekodēšu...:))

Gastonz @ 11.10.2004. 15:40

Koko, ieteikums ne pa tēmu.. :)) SAtaisi beidzot to kalendāru, viņš tev visu laiku rāda nepareizi...

koko @ 11.10.2004. 15:40

Vo vo - piķis un vēl aliņu līdz ar to dzert nevar... Bļin nez kāpēc tā neveicas reizēm? Itkā tak viņš tomēr mācās...

Gastonz @ 11.10.2004. 15:40

Nu Reālajam nav paveicies - pamatīga žopa... Nezinu kā tiks galā ar visu.. Kā nekā piķis ar tāpat jāmaksā

koko @ 11.10.2004. 15:40

NU ta nu gan sagribējies:))

JustSpeed @ 11.10.2004. 15:40

Es pagājušgad tīklos nebiju ne uz vienu lekciju, izņemot pēdējo pirms ekša, karoč macījos no šporām ko ļoti laipni piedāvāja čaklie pumpainie "hakeri" no edu, un eksii iisti pat spiest nevajadzēja, bet gan rakstīju vairāk uz savu fišku, un pasniedzēja kungs gan manu creatīvo sniegumu novērtēja tikai ar augsto atzīmi "6" :) .Bet dažas idejas ko es sniedzu viņam es tiešām nebiju nekur citur dzirdējis, un pēc definīcijas par jaunradi, kas pārsniedz prieksmeta apjomu jāliek it kā "10" :DD

koko @ 11.10.2004. 15:40

Nu ja tā padomā, tad tev laikam ir taisnība... Tjipa es tā arī daru, tikai ne tavas filozofijas vadīts, bet cilvēcīgā slinkuma piesātinātības dēļ - nu bet šajā semestrī vienīgais, ko galīgi piekāsu bija Tīkli - līdz ar to no tiem arī visvairāk baidos :)) vajadzēs Brainramā lādēt visu iekšā!!!

JustSpeed @ 11.10.2004. 15:40

:) Kāpēc uzreiz taurbt plāno galdiņu, ir jau makten daudzi prikšmeti, kurus nav vērts gada laikā mācīties, tāpāt no viņiem praktiski jēgas nekādas, kaut vai tā fucking SistMod. Un tīri vadoties no cilvēka bioloģiskās smadzeņu uzbūves - tāpat kā kompim - ir opratīvā un ir statiskā (HDD:)) atmiņja, tad nafig man savu HDD mācību gada laikā pesārņot ar kautkādu SistMod, ja varu opratīvi to visu sviestu ielādēt iepriekšējā vakarā savos BrainRAM :D aiziet nākošajā rītā uz eksi, nokārtot to, un pēc tam veikt sistēmas restartu ar kādas 0,7 vai alus kastītes palīdzību. :))


Nu pasāpini mani - tu jau gribi:

* Visi lauki (izņemot tavu lapu) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.