Cik uzkrītoši drīkst skatīties uz sievietes krūtīm?

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 28. augustā, 8:10 // #Dzīve // 8 komentāri 

Es domāju, ka dialoga laikā starp sievieti un vīrieti, jāmēģina skatīties sievietei tieši acīs, taču... tie apaļumi... tie apaļumi... Tad acis neviļus noslīd arī zemāk. Bieži vien pie tā vainīgas ir pašas sievietes, apģērbjot apspīlētus drānu gabalus, kas aptveras ap šiem "bumbierīšiem" kā slīcējs pieķeras pēdējam salmiņam.

Reizēm gadās, ka nu vienkārši nevar nolaist ne acu. Es tak neesmu vainīgs, ka man patīk skatīties uz dabas radīto (varbūt reizēm arī cilvēka roku pielaboto) skaistumu. Un jums, sievietes, nebūtu par jāapvainojas, jo mēs apbrīnojam jūsu daiļumu, nevis kroplību.

Garš ievads īsam klipiņam: kas notiek, ja skatās ne tur, kur vajag?

TavaTūbe

Komentāri

Mjā, man patīk ar normālu dekoltē staigāt, bet vīrieši laikam man apkārt tādi pieklājīgi. Vispār vairāk uz kājām blenž :D

jā, viegli nav.

video labs :)

driixt skatiities kameer nedod pa seju :) ... jeb arii uzkaapt kaadaa otraa staavaa, taa lai nemana, ka no augshas skataas uz kaadu lielaaku izgriezumu. nereti var pamaniit ka nav puptura un kruucgalinjsh naak aaraa ;)

Iivs, Tu esi parupjšs ;D

Mjaa reizeem deeļ tā dekoltee ir grūti noturēt sarunu un acis tā lai būtu korekti :)

Tā kā es vispār cilvēkiem virsū principā neskatos, kad ar viņiem runāju, man šī problēma atkrīt pati no sevis. :D

man domaat neskatiities uz cilveeku kad ar vinju runaa nav labais tonis, un cik zinu liecina par to ka neesi atklaats ja visu laiku noveers skatienu.... bet tas ir tikai mans viedoklis, pats parasti censhos neskatiities paaris collas zemaak par seju, bet nu kam negadaas :DD video speeciigs ;)

nevaru nepasmaidīt. :) [tāds šausmīgi mīļš ieraksts likās]

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.