http://bithack.lv">Jums pienācis 1 nedēļas. brīdinājums no GIN. Iemesls: Lūdzu uzlabo savu RATIO/"> Bitf[h?]u[a?]ck | nobody.lv http://bithack.lv">Jums pienācis 1 nedēļas. brīdinājums no GIN. Iemesls: Lūdzu uzlabo savu RATIO/" />

Bitf[h?]u[a?]ck

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 21. augustā, 18:28 // #Datori // 2 komentāri 

Kruta - man šodien iekš ūbertrackera pienāca PM

Jums" title="bithack.lv">Jums">http://bithack.lv">Jums pienācis 1 nedēļas. brīdinājums no GIN.

Iemesls: Lūdzu uzlabo savu RATIO/ATTIECĪBU. Izlasi vēlreiz FAQ un NOTEIKUMUS. Pēc otrā brīdinājuma sekos tava konta slēgšana.

Malacīši - nograuj db tad, kad visiem ir normāls ratio, tad uzliek wait time un beigās sūta varningus... Nu - gan jau iztikšu bez... Tikai es tā īsti nesaprotu vai ziņas nebūtu jāraksta daudz maz gramatiski pareizi? Piemēram, punkts pēc vārda nedēļas ir vajadzīgs? Tā pat RATIO/ATTIECĪBU nevajadzētu rakstīt / vietā, liekot vārdiņu jeb? Un vēl - laikam jau mamma nevienam nav mācījusi, ka vēstulēs, uzrunājot cilvēku ar personu vietniekvārdiem, šie vietniekvārdi rakstāmi ar lielo burtu... Tas nu tā - nebija man tas Bitfaks vajadzīgs līdz šim, un nebūs arī vajadzīgs turpmāk :)

Komentāri

Viņiem jau skiet visu jūniju nebija wait time, tad arī visi ar pr0n sakačāja sev ratio.

tā varētu būt :) Tikai problēma jau tā, ka es tur pārāk reti ieeju :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.