Biļešu cenas Latvijā

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 21. decembrī, 11:21 // #Dzīve // 6 komentāri 

... sūkā kedu. Īstenībā esmu nedaudz sašutis. Nav jau tā, ka vidējais latvietis, kas dzīvo no algas līdz algai, nevarētu aizņemties pāris latiņus un nopirkt to biļetīti pa tiem 30+ latiņiem un aiziet uz to smuko koncertiņu, bet atvainojiet mani, kāpēc tik drausas cenas?

Pamudināja mani uz sašutuma izbļaušanu tas, ka Jaungada natkī ļoti smukā pasākumā ar diezgan ierobežotu cilvēku skaitu, bet diezgan slavenām personām biļešu cena ir tikai 25$ ar flajerīti vai 30$ bez flajerīša. Es par šito mūsdienu apstākļos būtu, protams, gatavs maksāt to pašu summu tikai latos, tomēr tas nav Latvijā un tos 400 (+/-) latus par lidmašīnu maksāt negribu.

Kas pie mums ir tik kruts, ka mums jāmaksā divreiz vairāk?

Komentāri

jā, es ar tiko moby blogā izlasīju.. psc :) nobrīnījos

koko, tas ir viens no miljons iemesliem kāpēc Latvija ir pati labākā valsts visā pasualē ;)

:D es ir tusēt aiz tumbām, tas ir kruti, normāli privātais tusiņš pašam sev, tikai publikas priekšā.

Nu man pagaidām vēl nekas nav īpaši nolemts. Mobijs teica, ja gadījumā sadomāju, ka gribu tusēt, tad viņš var arī pārcelt to pasākumu un atlaist pie manis padīdžejot!

Mūsu valstī ir 600+ oficiālo miljonāru! Ja tu neesi starp viņiem - tad vaino pats sevi!

pie mums kruts ir tas ka pasākuma organizatori zina ka tās biļetes pirks ņemot vērā to ka beiži vien nav alternatīvu. Tādā NY droši vien bez tevis pieminētā ir vēl 100 un viens cits pasākums un tur konkurencīte ir biku lielāka.

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.