Bija un nav!

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 19. oktobrī, 18:00 // #Dzīve // 10 komentāri 

Nu ko - vienīgais cilvēks, kas mani mīlēja nu vairs nav. Ja nopietni, tad KDE tusa ietvaros man nospēra velosipēdu. Būtībā 30 minūšu laikā Vecrīgā pazuda... Pat atslēgu neatstāja kā suvenīru.

Varbūt kāds kādreiz redz un spēj atpazīt. Te ir bildītes. Modelis - Corratec, zilā krāsā. Priekšā Shimano SIS sistēma, aizmugurē - Shimano Altus (ja nemaldos). Amerikānis, vismaz man liekas, ka bija USA virsū kaut kur uz rāmja rakstīts. Priekšējā dakša ar amortizatoru. Īpašas pazīmes - pie stūres piekabināts lācītis, bet tas noteikti norauts. Otra īpašā pazīme - rajonā, kur savinojas sēdekļa štanga un rāmis, apbružāts (no atslēgas atsitieniem krāsa nokritusi). Alumīnija rāmis. Priekšējā dakša labajā vai kreisajā pusē noskrāpēta (kritiens Rīgas velomaratonā).

Daži tikai pasmējās, ka nestāstu čatā, bet uzreiz blogoju. A nafig atkārtoties? Būtībā sāpe liela. Neteiksim, ka nu ūber kaut kas, bet savā laikā (pirms 2 gadiem, maksāja 220Ls. Ripoja ārkārtīgi labi un bija nenormāli mīļš. Neviens bemberis nestāv klāt.

Ehh.. Nu vairs nebūs naksnīgu pabraukāšanu, nu vairs nebūs normālas atslodzes un besīgā dienā relaksācijas...

P.S. Būšu tuvākās pāris dienas saīdzis!

Komentāri

mja, tik tiesam zel. :( vispar dereja pabraujat apkart tagad- tie pidari nariki megina fiksi un leti notirgot. ar masinu butu jabrauka. zel, ka es jau dzeris esmu, atnacu ka reiz uz kde tusu. dzeru pa tevi ari.

Uhh, jūtu līdzi, tiešām. :(

Psc vnk. Sāku domāt, ka man jāiegādājas otra atslēga, bet nez - tam maz ir jēga?

izsaku līdzjūtību. btw, aizmugurējais pārslēdzējs bija Acera. Un, btw, tagad tev ir izdevība sezonas beigās izdevīgi nopirkt nezcik reizes labāku monstru! :)

Nu es arī domāju, ka uz ziemassvētkiem vajadzēs aiziet pie tā onkas, kas man šito nopārdeva... Baigi apmierināts esmu gan ar profesionālo konsultāciju, gan ar apkopi, ko veicu vismaz 1-2 reizes gadā un ar produktu kā tādu...

Pie tam man viņš tādu nelielu atlaidīti dod :)

Paskaties ss.lv vai kādās citās sludinājumu vietnēs un aizej uz tirgu Latgalīte! Varbūt izdodas atrast, bet diezgan mazs % tas ir, lai gan zinu cilvēkus, kas šādi atrada savu spēkratu.

ar kādu atslēgu bija piesiets? viekārši interesē, cik makanas viņi kniebj pušu.

Nu nekas ūber jau nebija... Trosīte aptuveni 10mm diametrā... Cik esmu dzirdējis, tad tādas jamie ar zobiem māk atkost (joks)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.