Bek to leave Jānis Rubļevskis (koko) / 13.11.2006. 09:15 / #Dzīve / 4 komentāri

Nu taa... Sorre par translitu, bet nu baigais ljenjins konfot apostrofkey`u, a alt tureet ir marazms!

Taa nu esmu iebraucis uz vienu dienu Riigaa.. Veel laikam neesmu atguvies - taa iisti Riigu veel redzeet negribu, bet nu ir ok... Iebraucu patiesiibaa jau vakar kopaa ar RuncZ un Mis, kuri briivdienaas bija aplaimojusi mani ar savu klaatbuutni laukos ;) Forshi pavadiitas briivdienas...

Taatad - ja mukt, tad mukt. Riitaa laizhu projaam uz Vaaciju. Tiesa gan tikai liidz valsts sveetkiem, un tomeer. Liidz ar to domaaju, ka nebuushu pieejams vispaar :) Piedodiet, mani miiljie, bet nu ko vajag, to vajag. Kas to zina, varbuut no taalienes ievediishu sev normaalu datorkreeslu... Starp citu, man ir atvests gultas matraciitis 2x1.8m liels. Tiesa gan tas veel atrodas vienaa noliktavaa Riigaa, bet nedeeljas nogalee laikam tomeer beidzot aizceljos uz laukiem... Naakoshais posms - jaataisa seksodroms... Taa kaa esmu monogaams (tikai nesmejaties, taa ir patiesiiba), tad jaataisa veetru divataa... Tikai probleema pagaidaam ar to otru :( Nekas - arii to labosim kaut kad uz vecumdienaam!

Teex - par paareejo - pa nedeelju paspeeju pakodeet bikjinj PHP, bikjinj Pascal un bikjinj Python + GTK. Nu neko iipashu taa arii neizdariiju, bet lielaakais gandariijums par to, ka iesaaku rakstiit speceni krutai sisteemai... Gan jau kaut kad arii pabeigshu :)

Sii ja!


Komentāri:

simbel @ 13.11.2006. 16:26

Peace :)

Shadowbird @ 13.11.2006. 12:33

Kas tur ko smieties. Es arī monogāms. Turklāt globālā mērogā.

koko @ 13.11.2006. 10:54

He he... Nu gan jau :)

RuncZ @ 13.11.2006. 07:53

nekas nekas.. gan mēs tevi arī no turienes dabūsim atpakaļ ;p


Nu pasāpini mani - tu jau gribi:

* Visi lauki (izņemot tavu lapu) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.