Banošana

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 26. maijā, 9:19 // #Datori // 10 komentāri 

Mana lapa ir tāda, kurā es rakstu lietas, kas man patīk, nepatīk, savus pārspriedumus par dzivi un dažādām citām tēmām kā arī savus neobjektīvos viedokļus par dažādākajām tēmām.

Es spēju uzklausīt kritiku un spēju pieņemt viedokļus, ja tie ir pamatoti, tomēr man nepatīk, ja, rupji sakot, bez pamatojuma tiek dirsts augumā... Šoreiz paliku dusmīgs un 5 minūšu laikā izveidoju ļoti vienkāršu banošanas sistēmu - tie, kas man nepatiks, dabūs banu uz IP (neuztraucieties - nobanotie varēs lasīt manus rakstus caur RSS, bet vairāk nekas viņiem arī nespīd)!

Komentāri

Ups, nevarēšu vairs brīvi izteikties :D

Da brīvi izteikties var jebkurš, tikai vajag, lai tie izteicieni būtu vai nu kaut cik nedaudz pamatoti vai arī neapvainojoši, ja nav pamatojuma! Citā gadījumā banošu ;) Zb jau! Ja vienam otram nav ko teikt, tad lai labāk paklusē!

Man ir ko teikt, man ir daudz ko teikt, tikai cenšos to visu izteikt pāris vārdos :D Hmm.. Mani ar banosi? :D

Uz priekšu! Aiz manas sēžu es un vēl aptuveni 600 datori.

Uz priekšu! Aiz manas IP sēžu es un vēl aptuveni 600 datori.

NU arnolds pats gribēja.. Pie tam es paskatījos, ka komentāri no šīs ip tikai šodien parādījušies, tad jau man po, kas tur tālāk! Tātad - pirmais bans iedots!

Tagad 600 datoru īpašnieki sitīs Arnoldu par to ka nevar komentēt koko blogā! :D

ar ko tad arnolda koments bija tik aizskarošs? ;)

Da Arnolds ik pa laikam kaut ko pasaka apvainojošu bez šo apvainojumu pierādīšanas... Man netīk, ka kuļ tukšus salmus :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.