Atzinjas no vakardienas

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 1. decembrī, 9:53 // #Dzīve // 1 komentāri 

Saaksim ar to, ka jaunaa Opera mini ar savu RSS lasiikli un secure connection rullee kedu. Tagad, izlietojot tikai 2Kb, es redzu, vai manis biezhaak lasiitajos blogos nav kaut kas jauns. Esmu staraa.

Otraa atzinja ir sakaraa ar to, ka vakar meegjinaaju buut godiigs pilsonis un celjaa no Riigas uz maajaam nevienaa vietaa nepaarkaapu CSD noteikumus, kas viennoziimiigi noveda pie secinaajuma, ka braucot peec visiem noteikumioem uz 200km celja tiek pazaudeeta aptuveni pus stunda laika. Taa luuk. Buutu mums baanji, nevajadzeetu man dziivokli Riigaa.

Treshaa atzinja - pusplikam skraidiit veejainaa dienaa apkaart nav labi, pie tam, skraidot veel nedaudz iesviist. Tad akal iestaajas nelielas kakla saapes.

Finaala atzinja - dari, ko dariidams, atceries, ka vienalga kaads paspees tevi piechakareet!

P.S. Jaunajai Mini operai beidzot textarea laukaa var ievadiit normaalu simbolu skaitu (5524 ziimes), kas ljauj man beidzot posteet no moba daudz maz garaakus spriedeleejumus! Prozit!

Komentāri

Būs man ar jaunā mini OPERA jāuzliek..

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.