Atkal zog

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 13. jūnijā, 11:51 // #Dzīve // 13 komentāri 

Šodien notika baigā šaize kolēģim. Nospēra viņam velosipēdu. Kas ir galvenais? Nospēra no ēkas, kurā atrodas KNAB. Zaga jau otro reizi. Pirmajā reizē, garām gāja koēģis un zaglis paspēja aizmukt ar atslēgu rokā un vienu spērienu mugurā.

Tika iepirkta pa 20Ls reāla ķēde. Vairāk kā kilogramu smaga. Ar to ķēdi arī bija šoreiz pieslēgts velosipēds ēkas iekšienē pie trepju margām. Pāri ir palikušas vien 2 ķēdes posma cemmes. Velosipēds nopirkts pirms kāda pusotra mēneša un par diezgan labām naudiņām.

Šitādiem pidariem gan būtu jāsprauž miets dirsā.

Komentāri

Tādiem ne tikai koku dirsā, bet arī pautus nogriezt - lai nevairojas...

nogriezt pautus un iebāzt mutē un tad izvilkt laukā tos pautus caur dirsu!

Yap. Piekrītu ka šitādus sist un slānīt. Ja pieķertu kādu zogam manu velosipēdu tad atspārdītu ne pa jokam.

Cik atceros no vēstures lekcijām, ka kādā valstī kādreiz (baidos samelot, tapēc necentīšos atcerēties kurā) , par zādzību nocirta rokas. Ieviest Latvijā?

nav jēga spriest kā sodīt, jo sākumā jānoķer :)

kaut kur lasīju, ka lielākā daļa, liekas, 80-90% riteņu zādzību veic profesionāļi. Un dabū vaļā ķēdes gan pa 5, gan 50 latiem - pārkniebj, pārzāģē, atmūķē. Mācība, riteni, kaut pieslēgtu, neglabāt viegli pieejamā vietā. It īpaši tādu par labām naudiņām.

laikam sūdīgi iespēra.

Tikko arī iegādājos jaunu riteni, arī par labām naudiņām. Un pirmais, ko man veikalā pateica - nafig, netērē naudu ķēdēm un atslēgām, tik un tā nav jēgas. Nes iekšā, kur vari, kur nevari, vienkārši neatstāj riteni un viss.

Mja, šitas interesanti. Aizgājuši ir divi veļiki — viens no LNT mājas iekšpuses, otrs no manis paša mitekļa kāpnēm. Aiz divām koda atslēgām.

Tajā pat laikā, Berga Bazarā visu nakti nostāvēja un neko, bez sekām. Pēc tam, kad tapu aplūkojis trosīšu atliekas, tagad gan slēdzu ar tērauda "pakavu". Ne jau tā, ka garantēti palīdzēs, bet vismaz zaglēnam interesantāk būs ;)

Diez kas nav jā! Es savēejo nekur neatstāju bez uzraudzības. Dikti jau bail! Jūtu Viķkam līdz;(! Klasesbiedram ar pirms pāris nedēļām pie darba nospēra :(

pie reizes vajag atslānīt tos krānus kas pērk tos zagtos! Lai viņiem nozog arī, zinās kā pirkt.

tak padomājat loģiski. Tur slānīs vai neslānīs, vienmēr zags, JO tie kuri sēž uz adatas, velosipēdi ir viena no ejošākajām precēs, lai to veiksmīgi realizētu un tiktu pie finansēm jaunai devai. Kamēr neizgudros ko radikālu - bargākus likumprojektus utt, tikmēr zaga, zog un zags.

It sounds like you would meet that definition and http://onlineviphs.com/ , may be useful for you.

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.