Ar lielgabalu nepiecelsi

Jānis Rubļevskis (koko) // 2007. gada 10. decembrī, 7:59 // #Dzīve // 17 komentāri 

Ehh... Šodien man sanākusi baigā šaize. Naktī līdz 4:00 rakstīju maģistra darba atskaiti, lai to varētu šodien nodot. Skaisti visu pabeidzu, uzliku modinātāju uz 6:30 un, jaukas domas domādams par vispasaulīgām lietām, nolikos sākumā uz labās auss, bet tad pagriezos uz kreisajiem sāniem un Gregoriāņu dziesmu pavadījumā iemigu.

Mani varētu salīdzināt ar ugunsdzēsēju. Par tiem jau saka, ka viņi... Runa nav par fizisko stāvokli, bet gan garīgo... Viņi varot nogulēt dajebko vai arī viņus nepamodinās pat ar lielgabalu.

Un es zinu, kas pie tā visa ir vainīgs! Tā kā pašreizējos apstākļos mazā istaba ir pārkrāmēta, tad nebija iespējams tur iekrāmēt arī ledusskapi, kas man ir ļoti skaļš. Pa tiem pāris mēnešiem, kamēr tas ir manā istabā, esmu iemācījies tik labi viņu ignorēt, ka vai prieks. Prieks bija līdz brīdim, kad neparādījās tendence nedzirdēt arī visu pārējo apkārt un visvairāk jau modinātāju (ausis es mazgāju katru rītu).

Esmu nokavējis svarīgas darīšanas. Man tagad gribās raudāt :(

Vienīgais labums tāds, ka 2.5h vietā nogulēju 5.5h, kas ļauj domāt, ka diena būs vieglāk pārciešama.

P.S. Ledusskapji ir tādi paši kā sievietes - ļauni.

Komentāri

Es neatceros, kad pēdējo reizi vispār darbu kavēju. Man tas krīt uz nerviem, ka man nav tāds pofigisms, kas citiem. Kur nu vēl kavēt kādu tikšanos, ja kāds gaida. Eh..man pat gribās apskaust, jo kaut neesmu gulējusi 2 diennaktis, neatļaujos nogulēt ilgāk.

Mamba, es uz tikšanām nekavēju un darbu arī daudz maz normāli apmeklēju... Šoreiz nokavēju diezgan svarīgu laborotorijas darbu :(

Un man nu toč nav pofigisms

Jūtu līdzi. Mans kursabiedrs bija aizgulējies un nokavējis frizieri, arī ļoti pārdzīvoja... :)

Es šodien uzstādīju personīgo rekordu un darbā ierados 8:45.. Un viss dēļ tā, ka bija meeting ar Norvēģiem.. Bezjēdzīgs meeting 15 minūšu garumā.. varēju mierīgi gulēt :D

Hā hā :D Tad jau es esmu profesionāls friziera nogulētājs :D Pa nu jau gandrīz 6 gadiem frizieris pie maniem matiem ir ķēries tikai 1x :D

Neuztraucieties, cilvēki, es ik pa laikam sevi tā pamatīgi nofrizēju :D

Tu sevi pats frizē (uz galvas)?

Nu gandrīz. Dažreiz kāds piepalīdz to mašīnīti pabraukāt pa galvu.

Melnajai Mambai tikai viena doma prātā. Kas, kurā vietā un cik daudz frizējas.

Es tevi saprotu. Vienīgais, kas patiešām sniedz pēc tam gandarījumu, ir sajūta, ka esi izgulējies un atpūties.

Ledusskapis nav pie vainas, es esmu iemācījies noignorēt savu modinātāju bez papildus trokšņa. Savukārt, ja gribēsi dzirdēt modinātāju, tu viņu arī dzirdēsi pie diviem ledusskapjiem.

nekā nebija! jo vairāk vēlies dzirdēt modinātāju, jo lielāka iespēja, ka nedzirdēsi! :D

šādi ir katru rītu. ikdienā mēģinu iztikt ar diviem modinātājiem, bet vispār - trīs būtu optimālais skaits. jebšu vienkārši jāiegādājas sakarīgs modinātājs. :)

Tas ka tu ļoti ļoti gribi dzirdēt modinātāju, norāda laikam, ka tu ļoti ļoti centies sev iestāstīt, ka tev vajag dzirdēt modinātāju un tāpēc tu nedzirdi :P

es vienkārši apzinos ka man vajag dzirdēt un es dzirdu! :)

Es citreiz pa nakti pamostos paranojā par to vai esmu uzlikusi modinātāju un vai esmu uzlādējusi savu uber forsho samsungu, kuram baterija tur 1 dienu.

Melnā Mamba cenšas izskaust translitu, bet nesanāk.

P.S. Zinu, jau zinu, man tikai viena doma prātā - Melnā Mamba. Piedodiet, ja varat. Ja nevarat, ar savu naidu prom ejat.

Zandi tu man kapā iedzīsi.

Es apsolos, ka jūs aprakšu (abus) ;)

Nē, īstenībā to, kuru pēdējo iedzīsiet kapā! (nu un kurš tagad būs spēcīgāks?)

katru rītu lieku modinātāju 6:30, pagājušo nedēļu visas piecas dienas viņus nedzirdēju, pamodināja vecāki (vismaz rezerves varints)...

šodien izdzirdēju, pamodos pats, bet vispār, ja esmu viens mājās un ir jāpamostas obligāti, tad lieku vismaz trīs modinātājus, esmu imūns jau pret šito standarta nokias modinātāja zvanu, pluss vēl patīk nospiest pogu pa miegam, lai šis aizveras un vairs nezvana.

vislabāk likt modinātāju tādā vietā, kur jākāpj ārā no gultas, lai apklusinātu...

Does http://viagrafse.com/ , work for someone who doesn't have ED?

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.