Apsveicam

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 20. februārī, 8:38 // #Dzīve // 15 komentāri 

16.02 Sigmai palika viens gadiņš. Nu un J0ke aicināja visus uz pasēdēšanu (vismaz Sigmas galvenajā lapā tā bija rakstīts). Ta nu es vakar piepēros šim - kas un kā un kur un ko un kāpēc? Uzzināju par dabas netaisnību - šam piezvanījuši klasesbiedri (bijušie) un pateikuši, ka būs salidojums... Tā nu viņš netika (kaut gan, cik noprotu, nekur viņš nebija aizgājis, konfoja jauno Sigmas servu un atlūza). A mēs ta gan laidām uz sarunāto vietu :)

Ieradāmies vienlaicīgi - es, Atoms, RuncZ un hoz. Paredzēts bija, ka vēl būs asgards, bet šams arī atlūza un pamodās par vēlu!

Norunātā vieta bija I&R, kuru nebiju apmeklējis nu jau 8 mēnešus (nesanāca)... Tad nu paņēmām pāris kokčas, citi alu un paspēlējām biljardu uz jaunā galda (patīkams pārsteigums)... Kaut kur pirmā kokteiļa otrajā trešdaļā parādījās D-man, kas tur dzīvo biežāk kā mājās (laikam). Atnāca arī Lillux ar Lauru. Lillukam teicu, ka nebūšu, bet nu biju tomēr :) Nu un pievienojās arī Zube un Elfs... Nu ir ok - tāds neliels paziņu lociņš. Sēdējām, runājām par dzīvi, kā kuram iet, jo nu lielāko daļu nebiju redzējis vairāk kā 4 mēnešus, dažus tikai divus mēnešus un vienu redzēju pirmo reizi :)

Spēlējām bilīti ar RuncZ un mums jau sāka apnikt pasākums, kad Zube ar Elfu piedāvāja mums iet pie viņiem uzpīpēt ūdenspīpi un iedzert absintu. Tā arī darījām, tikai pa ceļam iegādājām tā kārtīgi uzdzeramo un nedaudz iekožamo.

Es, kā smadzeņu nečakarētājs un arī visi pārējie, jo bija jau diezgan noguruši - iedzērām pa mazam malkam absinta, uzkodām nedaudz un izpīpējām vienu porciju tabakas :) Ir ok, es teiktu, var to aparātu iegādāt :)

Nu un tad es lēnā garā tinos uz koju pusi un jau pusčetros biju te :)

Komentāri

Malacis, ko lai vairaak saka... :)

Man bija paredzeets shodien braukt pie Ginta uz pirti, tachu shis ap 12.00, kad es veel guleju pazvaniija un pateica - sorry, neparedzeetas probleemas paraadiijushaas un naaksies pirti atcelt.... :(((

Nu neko dariit, buus shodien atkal jaapust kojaas....

uz šito pasācienu es gan gribēju braukt. Gāju prom ap plkst. diviem, nekas vēl nebija saplānots, tāpēc tā arī neuzzināju kas kur notiek un tādejādi netiku līdz. Nu gan jau, svinēsim 2 gadu jubileju ar...

bloga iipashnieks ignoree paziistamus cilveekus soljojot pa ielu :) jebshu preciizaak staavot pie krustojuma :D

[16:46:43] priekaa!!!

[16:47:05] * index iedzer par sigmu, lai arii kas taa taada buutu...

:D

eh nesanāca, tev tur šo to slēpj :)

hehe, gribētos kādreiz pamēģināt absintu :)

Jaa-absints-labi skan!

...bet slikti garšo... iekšas visas sasilda ka maz neliekas. sēžot t-kreklā karsts paliek, man pret to tā šausmīga attieksme, varbūt tāpēc ka esmu tādu baudījis tikai vienu reizi un zaļš nu viņš toč nebija. Tāpēc arī maksāja 2 Ls/pus litrā.

Aic - sorre... Man pēdējā laikā tāda gaita, ka knapi paspēju zem kājām paskatities, kur nu vēl pa malām! BTW - tas ir kad es tev pagāju garām? Varbūt bija aizlieta seja man :)

Despacho - absints ir baigi garšīgais, tikai ļoti pārāk sasilda fcken organismu :) Tāpēc daudz arī netika lietots! Un iistenībā viņš ir un pat ļoti zaļš :)

iisteniibaa jau tu nepagaaji garaam. man pirmajam iedegaas zaljais un es aizbraucu :) es it kaa meegjinaaju blenz tev virsuu, lai tu pamaniitu, bet laikam bij jaatauree. a bija tas sveetdien uz elizabetes un p.briezha krusta ap kaadiem 14tiem.....

he he - es tanī laikā tur RuncZ gaidīju :)) Uz mašīnām neskatījos - skatījos pa malām :)

njaa nu taa jau ir. es jau gan meegjinaaju aizbraukt vismaz taa lai nevareetu nepamaniit, bet nu jaa :D

Labi pavadīta diena... Ko lai citu saka.

2 ls puslitraa baigi maz. tapeec arii nebij zalsh. leetajaa alkohola valstii slovaakijaa puslitrs maksaa 8 ls. to absintu arii dedzinaajaat?

Nu itkā kaut kas tika dedzināts :)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.