Aprobežotība?

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 15. oktobrī, 8:24 // #Dzīve // 9 komentāri 

Šodien izbesīja mani viena lieta. Sapratu, ka vairākums cilvēku uz daudzām lietām skatās ar nenormālu aprobežotību.. Viņiem ir tik šaurs redzes loks. Izlasa kādu manu rakstu un saka - tu jūc prātā... Paskatās uz kādu manis uzzīmētu ķiņķēziņu - atkal es jūkot prātā. Parādi viņiem kaut kādu mazu nieciņu, kurā tu spēj saskatīt kaut ko ļoti patīkamu, piemēram, nodzeltējušu lapu es redzu kā dabas mākslu. Ja viņu saliek kompozīcijā ar kaut ko vēl, tad pavisam smuki sanāk. A viņiem tikai: "Sviests kaut kāds. Kam tas vajadzīgs?". Nu noteikti man, ja jau man patīk.

Ir tiešām grūti saprast, kāpēc cilvēki paliek ar vien racionālāk domājoši un nesaskata vairs skaistumu nekur, kur nav ielikts mežonīgs piķis? Kāpēc viņi skrien neželīgā ātrumā un paskrien garām smukajiem nieciņiem, kas piepilda viņu dzīvi? Kāpēc viņi neredz debesis, kāpēc neredz ceļa malā nolīkušu bērzu? Kāpēc viņi vienkārši nespēj uz brīdi apstāties un apskatīties sev apkārt?

rudens

Komentāri

ēē, tu jūc prātā un vispār, kam tas vajadzīgs? mhehe :D

Es šodien jūku prātā, Es rītu būšu brīvs, Nav vērts, ja tikai tāpat, Par velti zvaigznes krīt...

Beidz raudāt un sāc rakstīt tā, lai apmeklētājiem būtu vismaz kaut kāde interese lasīt tavus ierakstus.

Ja nepatīk, tad ej bekot!

Man ir ideja! Jāizrevidē bēniņi,jāielaiž svaigs gais, jāienes iekšā klēpis krāsaino rudenslapu,jāuzvāra piparmētu čajs un jāaizmirst domas par kašķiem! Kamon dadzīši!

katrs jūk prātā savā veidā...daži sāk redzēt, daži atsakās...redzēt....viss ir prātājukšana, un normālo nav...bet tā bildīte...ir ļoti jauka un silta. [man ir kastaņu kaudzīte uz plauktiņa]

Es saprotu par ko Tu runā. Biju līdzīgi vientuļš līdz kamēr sastapu Kristu Jēzu! Aizej uz Baznīcu! Tur ir daudz cilvēku, kuri redz, dzird un sajūt gan lielu gan smalku radības skaistumu!

Es baidos, ka tā baznīca, par kuru tu runā, mani nesapratīs ;) Bet tas nenozīmē, ka es tai neticu... Katram jāatrod sava vieta pasaulē!

ļoti skaisti, tieši tas par ko es arī esmu aizdomājusies. cilvēki vienkārši savā ikdienas steigā nepamana un nenovērtē to, kas viņiem tiek dots par tīru velti..

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.