AJAX

Jānis Rubļevskis (koko) // 2006. gada 4. jūlijā, 14:18 // #Datori // 7 komentāri 

Nu tātad... Beidzot kaut ko esmu AJAXīgu uztaisījis... No sākuma pamēģināju SAJAX, bet pēc kādas stundas sapratu, ka viņš tomēr ir pārāk gļukains, tādēļ izmēzu jamo laukā un paņēmu Atoma ieteikto prototype, kas sevī ietver vienu Java Script failiņu, taču ir diezgan kruts savās izdarībās...

Jāsaka gan, ka AJAX ir tik jauniņš, ka no brīdinājumu paziņojumiem Java Script konsolē atbīrvoties tik viegli nav iespējams, toties viss strādā smuki un cilvēka acij tīkami :)

Komentāri

Vari lūdzu pakomentēt to, kāpēc sajax ir "pārāk gļukains"?

Nu var gadīties (un tā noteikti arī ir), ka man ir pārāk nepareizs roku leņķis locitavā, bet nu tas, ka viņš tiek ģenerēts caur php kaut kā ne visai (nevar normāli atdalīt JS, PHP un HTML), bet nu lielākā problēma man bija tā, ka viņš kaut kā negribēja man pareizi atdot rekvestotās funkcijas vērtību... Itkā, ieslēdzot debug modi, viņš parāda, ka tās vērtības tiek atdotas pareizi, taču patiesībā atgriež UNDEFINED... Nu nez - varbūt, ja papētītu tuvāk, arī kaut ko izdomātu, bet nu prototype ir daudz labāk dokumentēts un visādā ziņā man patika labāk!

Jau pamēģināju :) Ir tīri ok :) Pie tam uz viņa bāzes tīri ok projekti jau sāk attīstīties!

Eta kak nevar atbrīvoties no brīdinājumu paziņojumiem? Līku kodu laikam raksti :D AJAX nu gan nav jauniņš, dažus gadus vecs.

nja... Ok - priekš manis jauniņš ;)

A warningus met tā prototype klase... Tjipa tādus kā funkcija neatgriež nekādu vērtību vai mainīgais nav definēts! Tas, ko es rakstu, viss ir ļoti smuks un bezkļūdains :D

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.