Aiziet, pasēdēt un atnākt...

Jānis Rubļevskis (koko) // 2005. gada 13. maijā, 20:20 // #Dzīve // 6 komentāri 

Ir reizes, kad tiešām gribi iziet kaut kur viens pasēdet kādā krodziņā un kaut ko iedzert. Bet tieši šādos brīžos sāc domāt, ka nevar taču tā viens iet, dzert - ta jau es palieku par alkoholiķi utt utjp :) Patiesībā tā nav, bet nu sajūta vienalga tāda paliek.

Tad nu šodien es atklāju ideālu iespēju būt starp cilvēkiem, ar ko tu itkā esi kopā, bet tajā pašā laikā tu esi viens un vari domāt tikai par to, ko tu gribi. Un tevi pat neviens netraucēs.

Ideja tāda - nokļūt kompānijā, kur tu zini labi, ja vienu cilvēku un vēlams, ka to pašu ne visai labi. Es tā šodien nokļuvu kompānijā, kur zināju pāris cilvēkus virtuāli! Tā es tur sēdeju un domāju par dzīvi, reizēm izmetot kādu frāzi, lai nedomā, ka es esmu vispār kā kaut kāds koks :)

Sajūta - konkrētam garīgajam - nu baigi labā:)

Komentāri

Nu manā kompānijā TU kā koks nepasēdētu! :)

Nu nebiju gluži kā koks :) veink necentos tur stipri ar visiem komunicēt - biku pakomunicēju un ok :)

Dažreiz vienkārši neizdodas tā pasēdēt, malā no visiem... vnk girbas runāt un runāt...

Nē nu ir tādas reizes arī :)

es gan iisti neiebraucu kas vainas paseedeet vienam krogaa un padzert alinju ;)

var ar baarmeni pateerzeet. ja kas, tieshi taa arii bija pagaajshpiektdien. neibja ko dariit vienu h. aizgaaju uz karambu, panjeemu ceesu, seedeeju un domaaju par dziivi...

Tas ir super, ka var pats ar sevi pabūt. Mans risinājums ir musiciņš. Austiņas uz ausīm un klīst kaut kur vienai. Ja man garšotu alus, moš arī ietu viena dzert:)

Paud savu subjektīvo viedokli:

Visi lauki (izņemot interneta vietni) aizpildāmi obligāti!
E-pasts publiski netiks parādīts.
Zinot vairākumu, komentāros tagi netiek atrādīti kā tagi. Linki automātiski pārveidosies par spiežamiem (cerams).
Bloga īpašnieks patur tiesības ļaunus komentārus dzēst vai pārveidot cilvēkiem patīkamākā formā, bet tajā pašā laikā neatbild par komentāru saturu.